Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Igazi rockerek! Mit gondoltok...

Igazi rockerek! Mit gondoltok egy olyan "rockerről", aki justin bibert hallgat?

Figyelt kérdés

2016. szept. 25. 21:16
 1/10 anonim ***** válasza:
10%
Azt hogy kicsit homo, már ha férfi az illető, ha lány akkor talán nem akkora probléma.
2016. szept. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%

Azt hogy nem rocker.

(Rockot hallgatok, de nem nevezném magam rockernek, más életstílust választottam)

2016. szept. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Hát hogy érdekes:D Mondjuk szerintem aki rocker az többségében rockot, metált, ehhez hasonló dolgokat hallgat. De ha mondjuk totál benne van a világban és átérzi az egészet meg amúgy ilyeneket hallgat csak mellette justin biebertől is néhány számot, attól én nem tagadom meg a rockerségét...mondjuk nem teljesen látok arra lehetőséget hogy az aki tényleg szívvel lélekkel hallgat rockot az justin biebert is így hallgasson, de ki tudja, mindenre van ellenpélda:D
2016. szept. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, nem tartom magam igazi rockernek, de azért válaszolok, ha nem gond. Igazi rocker nem vagyok, de rocker igen. Szóval nagyrészt rockot hallgatok, de nem csak és kizárólag azt. JB-t pont nem szeretem (egyedül a Let me love you tetszik, de csak a szövege miatt), viszont Avicii-t a világ egyik legjobb előadójának tartom (ahogyan a Nickelback-et és Bob Marley-t is, aki megintcsak nem rockénekes volt). Az öltözködésem, sminkem néha rockos, néha nem. Szerintem abszolút nincs azzal semmi baj, ha valaki rockernek (is) vallja magát, de közben hallgat más műfajt is. Csak ismerje el, és ne tagadja le, meg ne mondja azt, hogy márpedig ő csak és kizárólag rockot és metált hallgat.
2016. szept. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2016. szept. 26. 22:05
 6/10 anonim ***** válasza:
50%

Azt hogy nem Rocker....


18L

2016. szept. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
59%
Azt, hogy az ilyen kis gyökerek, járatják le a rock zenét és a rockereket.
2017. márc. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem nem baj, legalább nem szűk a látóköre:D nekem is a kedvenceim között rock- és metálbandák (Motionless In White, Marilyn Manson, Bring Me The Horizon) vannak, mégis hallgatok popot, rapet is :D
2017. márc. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem hallgatok Justin Biebert de semmi véleméyen nincs erről, sőt, kifejezetten arról van rossz véleményem, hogy igazi rockernek neveznek embereket. Már nem is hívom magam rockernek, nehogy valaki szűk látókörűnek tartson. Engem csak az zavar, ha valaki bandás pólót hord, és azt se tudja, kik azok, na az gáz. De a többi képmutatás. Hogy miért? Elmesélem azén tapasztalataimat.

Szerintem ez azért rossz kérdés, mert máshol van a határ mindenkinek. Unokatesóm zeneakadémista, ő Freddie Mercury alá nem megy, de ha Mozartot hallgatsz, akkor is populista vagy ha Beethovent akkor meg de gáz, mert Rahmanyinov mennyivel menőbb (az ő köreiben). Én ismerek nagyon sok zenekart, sőt egy egész könyvgyűjteményem van a rockzene történtéről, tudom, ki Fats Domino, szeretem Chuck Berryt (és jobbnak tartom Elvisnél, de Bill Haleynél is, aki állítólag feltalálta a rockzenét), szeretem a Sweetet, a Smokie-t, de az AC/DC-t is stb., de a kedvencem a Bon Jovi. De ha egy metálos társaságban ezt elmondom, akkor jaj, ő milyen műrockerek, nyálasak, nem is igazi rockzene, tupír haj stb. Én bírom a glam metált, nem csak azokat, akiket mindenki ismer, hanem a Hanoi Rocksot meg a Cinderellát is, és máig nem értem, hogy mitől férfiatlan, nyálas a glam metál, viszont kreatív és korát megelőző az ugyanolyan női ruhákba tupírozott hajjal beöltöző glam rock (Marc Bolan, Brian Connolly, Bowie - oké, nem mind tupírozott), vagy a New York Dolls mitől menöbbek és vagányabbak, mint egy Bon Jovi csak mert punkok, de ugyanúgy női ruhákban járkáltak. A Bon Jovi szerelmes balladákat is énekel, azta, de a nagy rockerek nem ismerik az olyan társadalmi témákra reflektáló lemezeiket, mint pl. a These Days, ami szerintem a 90-es évek egyik legjobbja. És ha ugyanezzel viszont elmegyek másik helyre (pl. gimnazista koromban az osztályomban) én voltam a nagy rocker, mert klasszikus bandát hallgatok, hú. Persze akkor divat volt leszólni a Tokio Hotelt, Black Veil Bridesot, és mivel én nem azt szerettem, menő voltam. De a többiek annyira már nem voltak műveltek, hogy tudják, hogy saját fénykorának a Bon Jovi volt a Black Veil Bridesa, állandóan mindenki azzal jött, hogy gagyik, csak jóképűek, nem is tudnak játszani. (Nem éltem még akkor, de el lehet utólag is olvasni.) Maga Jon Bon Jovi is elmondta, hogy sértette, hogy a Rolling Stone címlapjára került, és csak a hajáról kérdezték. Ennyire becsülték. Ha U2-fanok közé megyek, kemény zenét hallgatok, ha Phil Collins-rajongók közé, még ordítósnak is számít, ha épp Justin Biebert kell leszólni, a Jovit egy rocklegendává avatják. Volt egyszer egy hír, hogy Jon Bon Jovi beszólt Biebernek, bárhol olvastam, a kommentelők Jont egy istenséggé avatták, persze csak hogy be lehessen szólni Biebernek. Ha épp nem ez a kontextus, akkor szemét nyálas sz*r. A mostanában sokak által szeretett Guns se volt kevésbé tupírozott, és AC/DC-t egyes metalheades körökben gagyinak tartják, akik csak menősködő dolgokat énekeltek, ugyanazt az egy dallamot játsszák stb., vagy pl. egyes rocker körökben a KISS gagyi, akik csak külsőségekkel operálnak. Sőt, sokan senkit nem hallgatnak, aki már egyszer hajat mosott, mert az a külsőségekkel akarja eladni magát. Szerintem meg egyesek már igénytelenül néznek ki, a grunge zenét értékelem, de a kinézetük nem menő, persze ez az én véleményem. Igazából a tinik előtt el tudod játszani, hogy az AC/DC-vel nagy rocker vagy, de az igazi slipknotosok lenéznek miatta. Szóval akkor hol a határ? Bon Jovival már nem jöhetek? Vagy a Scorpions még belefér? A Toto meg a Boston meg már gondolom nem is rock, mi? A soft rock nem is tartozik ide? És mi van, ha popot és más műfajokat is szeretek mellette, sőt még a Savage Garden banda énekese is tehetséges szerintem? Nem is vagyok rocker, gondolom, dobjam ki a teljes gyűjteményemet. Hiába voltam Rolling Stones-, Bon Jovi-, Bob Dylan, Smokie-, Status Que-, Iron Maiden-, Tankcsapda-, Paul McCartney-, Queen-, Billy Haley-, Manic Street Preachers-koncerteken, ássam el magam, ugye, mert voltam Mika-koncerten is, és szeretem Darren Hayest.

2019. jan. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyébként ismerek olyan rockert, akinek tetszettek One Direction-dalok. Én meg szeretem a Savage gardent.
2019. jan. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!