Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most akkor akar a Fidesz...

Most akkor akar a Fidesz olimpiát vagy nem?

Figyelt kérdés
Kósa most azt nyilatkozta, hogy a kormánynak nincs köze az olimpiai pályázathoz. Hogyan kell ezt érteni?

2017. febr. 17. 09:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Úgy kell ezt érteni, hogy Kósának alapvetően kevés esze van, de annyi azért van, hogy megpróbálja elmaszatolni az egész ügyet.

Látja a Fidesz, hogy nincs nagy támogatottsága az olimpiának, ezért most megpróbálnak úgy csinálni, mintha nem is ők akarnák. Olcsó trükk, de Magyarországon simán bejön nekik.

2017. febr. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem a kormány hanem egy adott város nyújtja be a pályázatot. Ha így nézed nincs köze, mondjuk ennek ellenére támogatták. De pontosan milyen nyilatkozatra is gondolsz?


Ugyanakkor valószínű, hogy ha népszavazásra kerül a dolog és nincs esélyük komoly többséggel nyerni akkor megpróbálnak majd kihátrálni, hogy politikailag minél kisebbet bukjanak rajta de szerintem ott még nem tartunk.

2017. febr. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Az ATV fórum című műsorában volt kiírva az egyik témaként ma reggel, hogy ezt nyilatkozta valahol. Nem tudom pontosan hol, így belinkelni sem tudom.
2017. febr. 17. 09:49
 4/12 A kérdező kommentje:
Nevetséges ez az egymásra mutogatás, hogy ha nem népszerű akkor kitalálják, hogy hát azt nem is mi akartuk hanem az xy...
2017. febr. 17. 09:50
 5/12 Andizsuzsi ***** válasza:
2017. febr. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
2017. febr. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%

"Nevetséges ez az egymásra mutogatás..."


Nem, barátom. Ez az egész ország nevetséges.

2017. febr. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Persze, hogy akarnak. De nem mondhatják azt, hogy a Fidesz minden áron akar olimpiát, mert látják, hogy Magyarország többsége ellene van, így az erőszakoskodásukkal maguk ellen fordítanák a közvéleményt.

Ezért inkább cselesen csinálják, magyarán mondva szétkenik a szart, hogy úgy tűnjön, ők nem is olyan rossz és kényszeres fiúk.

2017. febr. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem, akarnak, csak a vele járó felelősséget, na azt., nem akarják. Az egésznek úgy lenne értelme, ha garanciát tudnának vállalni, anyagi felelősséget például azért, hogy valóban megoldják a költségeket 2000 milliárd forintból és nem fog hatszorosára nőni, mint például a 2020-as olimpia költségei, amit 3,5milliárd dollárra terveztek a japánok, de már most 20milliárd körül járnak.
2017. febr. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

2000 milliárd is rengeteg. El se tudja képzelni senki, hogy az mennyi.

Miért érné meg ennyi pénzért megrendezni Budapesten? Hogy élőben nézhessük meg, hogy úsznak meg vívnak? Engem pl. tökéletesen nem érdekel.

2017. febr. 17. 13:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!