Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy jutott Orbán idáig?

Hogy jutott Orbán idáig?

Figyelt kérdés
A fiatal rendszerváltóból, akinek nagyrészt köszönhetjük az első szabad választásokat és gyakorlatilag a rendszerváltozást, hogyan lett egy kvázi diktátor?

2017. febr. 18. 08:20
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Mi változtatta meg ennyire? Az első Orbán-kormány nem volt még ilyen..
2017. febr. 18. 08:20
 2/11 anonim ***** válasza:
8%
Miért diktátor én azt nem értem?
2017. febr. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%
Előző dugd vissza a pici fejed a homokba, és hunyd be piciny csipás szemecskéd..
2017. febr. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

"akinek nagyrészt köszönhetjük az első szabad választásokat és gyakorlatilag a rendszerváltozást"



Ennyi erővel nekem is köszönheted, pont annyi közöm van a rendszerváltáshoz mint Orbánnak.

2017. febr. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Kedves harmadik válaszoló aki a kommentem után böfögte fel a nagyon magasröptű gondolatát....szóval nem tudsz válaszolni a kérdésre, vagy most mi a baj? Feltettem egy kérdést és ez a válasz rá? Gratulálok :D
2017. febr. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
11%

Tényleg... Mitől diktátor Orbán?


Neked például mihez nincs jogod?


Vagy nem találsz olyan médiát, amiben elég patásorbánozás van?


Az meg szerintem nem az Orbán hibája, hogy az ellenzék mindig lejáratja magát és képtelen egy tisztességes programot összehozni....

2017. febr. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
92%
"A fiatal rendszerváltóból, akinek nagyrészt köszönhetjük az első szabad választásokat és gyakorlatilag a rendszerváltozást" No ebböl ami igazság:"A fiatal" A többi meg olyan messze van az igazságtol mint a fiatal Orbán a mai Gorbántol.
2017. febr. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 llorTllorT ***** válasza:
100%
nagyon gyorsan jutott idáig.látod,pár év és egy teljes bűnözői csoportot épített ki magának egy oligarhát.uralkodása elött is voltak lopások-csalások csak nem ilyen nyiltan és látványosan.
2017. febr. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak halkan jegyezném meg, hogy a kérdező sem nevezte diktátornak Orbánt. A kvázi szó jelentése ugyanis: szinte, majdhogynem.
2017. febr. 19. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

12.35.


"gyorsan", "nyíltan", "látványosan" ?

2017. febr. 19. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!