Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi történne, ha egy beszéde...

Mi történne, ha egy beszéde alatt valaki lelőné mondjuk Orbánt?

Figyelt kérdés

Mindig csodálkoztam rajta, hogy milyen kevés ilyen történik a világban. Ott van például Obama is, akivel semmi nem történt 8 év alatt, pedig a republikánusok voltak az ellenségei, azok meg híresen fegyvermániákusok.

Simán elintézhették volna, de nem tették.



2017. febr. 17. 18:02
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Nálunk meg itt voltak példának okáért ezek az MNA-sok, akiknek fegyvereik voltak.
2017. febr. 17. 18:03
 2/20 anonim ***** válasza:
95%
Meg van az öröklődési rend, az élet folyna tovább. Amúgy nem véletlenül a kormányfőket komoly védelemmel kísérik mindenhova.
2017. febr. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt nagy erőkkel védik ezeket a személyeket, másrészt pedig könnyű a meleg szobában elmélkedni, hogy milyen könnyen le lehetne puffantani valakit, de ténylegesen meg is tenni, más. Szerencsére az emberek óriási többsége képtelen lenne bárkit is megölni, akiben mégis megvan gyilkolási hajlam, azoknak a többsége meg nem foglalkozik azzal, hogy politikusokat gyilkoljon, hanem előbb lesz az áldozata az asszonya vagy Józsi a krimóban, aki beszólt.
2017. febr. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
45%
Állítólag két embert elfogtak, akik tervezték lelőni Orbit. Azóta sem tudni mi lett velük és akkor is annyira keveset hoztak nyilvánosságra. Lehet Putjin nevelgeti őket Szibériában.
2017. febr. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Estádio de Felchút ***** válasza:
98%
Nemzethy gyász lenne.
2017. febr. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
73%
háát én bebasznék örömömben az tuti
2017. febr. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

tobas


Ez nálunk azért lenne érdekes, mert gyakorlatilag Orbán személye tartja egyben a Fideszt.

2017. febr. 17. 18:31
 8/20 szántóvető ***** válasza:
82%
bátor vagy kérdező.szerintem holnaptól már nem lesz lehetőséged gyakorizni.én elbújdokolnék a helyedben.
2017. febr. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

#8


Miért bujdokolnék el? Ennyire megsértem a fideszeseket vagy mi? :D

2017. febr. 17. 18:42
 10/20 anonim ***** válasza:
51%

emelnénk poharunkat a rendszerváltás óta leghosszabb ideig hivatalban levő miniszterelnökre, gyásznapot tartana az ország. Ez a természetes. Magyarország miniszterelnöke volt bűnlajstromja ellenére. Azon a napon ez irreleváns lenne. Mégha sokan örülnének is.


egy független.

2017. febr. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!