Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyire fontos kérdés ma...

Mennyire fontos kérdés ma Magyarországon, hogy lesz-e olimpia vagy sem?

Figyelt kérdés
Mindenki erről beszél a kormány és az ellenzék is.
2017. febr. 20. 20:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Pár milliárdocska.
2017. febr. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
Elég fontos kérdés volt, de mostanra lényegében eldőlt. Nem lesz itt olimpia. Most már csak annyiban fontos, hogy akiknek elegük van a Fideszből, azok próbálnak politikai tőkét kovácsolni ebből.
2017. febr. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
97%
#2: Nyilván, ahogy a Fidesz is mindenből igyekszik politikai tőkét kovácsolni. Többek közt, erről is szól a politika.
2017. febr. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
56%

Csupán rongyrázás az, hogy kitalálták, hogy nálunk legyen olimpia.


Úgy értem, hogy a Fidesz és nagymagyar híveik azért támogatják, hogy itt legyen az olimpia, mert az nagy dicsőség lenne Magyarországnak szerintük.

Miközben az egészségügy és az oktatás rohad szét, szegénység van szerte az országban, a korrupt kormány mindent ellop az emberektől és még lehetne sorolni.


Az olimpia meg több milliárd forint lenne a megrendezése meg minden ami kell hozzá és pont hazánk vállálná el?

Olaszország sem vállalta el.


Egyértelműen nem az olimpiával van a probléma hanem azzal, hogy ezer más van Magyarországon amire lehet költeni de az pedig rohad szét és szegénység van.


Ez a gazdagabb országok dolga.

2017. febr. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
40%
#3 Én is liberális vagyok, és örülök hogy végre van valami. Csak nevén neveztem a gyereket, egyáltalán nem negatívumként mondtam.
2017. febr. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy erről beszélnek, mert akárhogy is nézzük, a kormányoldal számára "presztízsveszteség", hogy sikeres volt a Momentum akciója, ők meg kezdőként a politikában, a legtöbbet próbálják "kihozni" belőle. Szerintem, ez is érthető. És azért Magyarország számára sem mindegy, hogy lesz vagy nem. Az egyik oldal szerint, nagy lehetőség az országnak, a másik szerint az anyagi bukásra nagy lehetőség. Mindkettő mellett lehet érvelni, én az alapján, amit ebben a témában olvastam, "mindkét oldalról", inkább az utóbbit érzem reálisabbnak. Szóval, azt nem mondom, hogy örülök, mert ráadásul imádom a sportokat, de azt hiszem, jobb lenne ezt "kihagyni". Azt meg szerintem, már régen meg kellett volna lépnie a kormánynak, hogy népszavazást tart a dologról. És akkor ugye, nincs ez a "cirkusz".
2017. febr. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Gazdasági oldalról elég súlyos kérdés. Lenne annak a pénznek máshol is helye. Bár ha jobban belegondolok, tök mindegy milyen dumával adják oda a kaszinósnak meg a gázszerelőnek.
2017. febr. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem fontos.

Végül is, pár ezer milliárdocska a Fidesznek már nem oszt, nem szoroz.

2017. febr. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy aprócska érv a sok közül, amiről kevésbé beszélnek.

[link]


De még beszélhetnénk arról is, hogy megnövekszik a terrorveszély. Korábban erre hivatkozva nem engedték be a menekülteket + egy teljesen felesleges népszavazás és nemzeti inzultáció is volt.

2017. febr. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Az a legnagyobb baj, hogy a korrupción felül is nagyon komoly gazdasági következményei lehetnek. És amilyenek nálunk a beruházások... elszállnak az árak, szar lesz a kivitelezés. Komoly változásokra lenne szükség ahhoz, hogy bármilyen téren pozitívan jöhessünk ki a dologból. Egész idáig nem történt változás, nincs garancia a korrupciómentességre, nincs garancia a határidők betartására, nincs garanci az elkészült beruházások minőségére.

Totális csőd minden téren.

Nagyon szeretném az olimpiát, de ahhoz gyökeres szemléletmód-váltásra lenne szükség, és jelenleg nincs olyan párt, ami ezt szorgalmazná

2017. febr. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!