Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Olimpiai népszavazás lesz,...

Ha Olimpiai népszavazás lesz, legyen országos. Egyetértesz a FIDESZ-el?

Figyelt kérdés

A költségeket az egész ország álná meg a nyereséget és a dicsőségből is jutna, így igazságos, hogy az ország szavazzon?

Lenne azt hiszem vidéken is stadion pl szlalom.


2017. febr. 21. 20:34
1 2 3
 11/30 Koplárovics Béci ***** válasza:
12%
Végülis ha már egyszer arról szólna a népszavazás, hogy azért ne legyen olimpia, mert sok pénzbe kerül, akkor végülis nem Budapest pénzét költenék az olimpiára, hanem mindenkiét, mindenki adójából lenne fizetve. Ilyen szempontból meg teljesen jogos, hogy mindenki szavazhasson, akinek az adóját erre költenék. Persze lehet nyavajogni, mert akkor biztos a bukta a Momentumnak.
2017. febr. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
95%
#11: Szerintem, nincs szó nyavalygásról, mert a Momentum, országos népszavazásra akart aláírásokat gyűjteni. Nem rajtuj múlt. Az meg már akkor is egyértelmű volt, hogy nem csak Budapest fogja állni a költségeket. Csak akkor nyilván úgy gondolták, hogy az országos népszavazáshoz könnyebb összegyűjteni a 200 000aláírást, mint a budapestihez a 138 000-et. Nem jött, be, így most változtatnának. Utólag változtatnának, a maguk által s változtatnának, a maguk által felállított "szabályokon". Lehetne az ilyesmire sok jelzőt alkalmazni és egyik sem pozitív.
2017. febr. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
Na jó, az utolsó pár soromból látom, hogy ideje aludni menni. Jóccakát!
2017. febr. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
91%

#10


Elárulod hogyan lehet még ennél is rosszabb? Nehezen tudom elképzelni

2017. febr. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
94%
#10: Igen, én is attól tartok, hogy utána rosszabb lesz, mert csúnya "örökséget" fognak maguk után hagyni. Mondjuk, annyit azért megjegyeznék, hogy nekem 2010 óta sem lett jobb, igaz, rosszabb se. És szerintem nagyjából, az országra is igaz ugyanez. Igazából csak azért dühítő ez, mert a Fidesz a "2/3"-al, olyan lehetőséget kapott, amilyet eddig, egy párt sem, de nem tudtak vele élni. Visszaélni persze igen. Egyébként "fent vagyok" ugyan a facebookon, de hírekről, pláne politikáról, nem ott szoktam tájékozódni.
2017. febr. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
"2010 óta sem lett jobb, igaz, rosszabb se" Miért ne lenne jobb??? Nem tudsz plakátot olvasni???
2017. febr. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

Na most mi lesz? :D A Fidesz azt fogja hazudni, hogy a mocskos Momentum akart csak Budapesten népszavazást?

Amikor éppen ők adtak nekik engedélyt csak arra?

2017. febr. 22. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Annyira nem biztos, hogyha nem csak Budapesten lesz népszavazás megnyernék. Mindenhol elég negatív visszhangja van az egésznek, mert mindenhol ment a szidkozódás amiért úgy döntöttek csak Budapest gyűjthet aláírást szavazásra.
2017. febr. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

A Kúria határozata alapján nem lehet országos népszavazást tartani ebben a kérdésben, csak helyit.


Nem szeretném, ha a politikusok felülírhatnák ezt csak azért, mert az éppen aktuális pillanatban az úgy jobb nekik. ez általános vélemény, nem kifejezetten erre az esetre vonatkozik csak.


A szabályok, törvények mindenkire kell, h vonatkozzanak, ez alól egy politikus vagy párt se legyen kivétel!

2017. febr. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
91%
Nem kell olimpia! Az ország belerokkanna!
2017. febr. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!