Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti örülnétek neki, ha a...

Ti örülnétek neki, ha a kormány támogatná a videojáték fejlesztőket?

Figyelt kérdés

Mára a videojátékok fejlesztése egy hatalmas iparag lett, mely bevételei sok esetben a filmipart is lekörözik. Már ott tartunk, hogy az emberek nagy része játszik vagy játszott valamilyen játékszoftverrel, valamilyen platformon. Mostanra már rég nem csak kisgyerekrk szórakozása a videojátékozás, hanem sok esetben akar művészet is, épp úgy mint a filmek esetében itt is megvannak a mély mondanivalóval, értékekkel rendelkező alkotások és azok is amik pusztán szórakoztatni akarnak. Épp ezért mindenkinek szólnak.

Azt is meg kell említeni, hogy rengeteg ember is kell egy játék elkészítéséhez, tehát munkahelyeket is teremt.

Épp ezért adott lenne, hogy az állam a filmek mellett a játékfejlesztők számára is támogatasokat nyújtson, a lengyel kormány ezt meg is lépte, ami hatalmas pozitívum. Mi viszont sem a játékok fejlesztését sem az esportot nem szponzoráljuk am elég szomorú.


Vélemény?


2017. febr. 23. 12:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
mehet grafikus vagyok úgyhogy megyek segíteni
2017. febr. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Orbán gyűlöli a számítástechnikát, szóval sok jóra ne számíts.
2017. febr. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én örülök minden innovatív dolog támogatásának DE NÁLUNK a gyakorlatban ez úgy nézne ki hogy a pénzek haverok cégeinél landolnának (olyanoknál akik eddig be sem tudták kapcsolni a gépet csak azért hozták létre hogy a pénzhez jussanak) akik meg komolyan gondlják azoknak meg LÓ...SZ vagy egy kis apró az elterelés végett
2017. febr. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Erről most ez jutott eszembe:D

[link]

2017. febr. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%

Egy olyan keleti nemzeti mentalítású népnek videójátékokat adni, felér azzal mintha egy kocsmába vizet adnál pálinka helyett.


Itt kelet Magyarországon a lányok 1%-a játszik, márpedig olyan dolgot csinálni, amihez csak negatív sztereotípiák társulnak, plusz nem lehet vele dugni(itt nyugodtan kimondhatjuk, hogy erre megy ki az emberek élete), ezért maximum kiközösítés lőszer lehet, másra nem jó.


Nem támogatom. Lehet lepontozni, aki megteszi, az még nem járt Borsodban. Csak felháborodás lenne, hogy lustaságra el az adó.

2017. febr. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%

Nekem erről a kérdésről ez jut eszembe:


[link] :D:D:D


Ja és nem, Viktorék nem a jobboldalit akarják megvalósítani, hanem a balt. A munkaalapú társadalom ezt jelenti.

2017. febr. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Valahogy nem tűnt fel hogy baloldali lenne a politikájuk! Ha így lenne én fideszszel vagyok!
2017. febr. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Gugu Gabor ***** válasza:
A videohátékoktól függetlenül és a jelenlegi kormánytól függetlenül szóval nem az elmúlt 8 év hanem 28 évben, hány olyan magyar cég/termék kapott támogatást amire azt lehet mondani hogy a kormánytól indult és valóban sikeres lett?
2017. febr. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Első válaszadónak: én is grafikus vagyok és örülnék azért ennek
2017. febr. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A lengyen Witcher sorozat egy vilaghiru rpg, nagyon nagy siker lett.
2017. febr. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!