Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nekem, fideszesnek a Momentum...

Nekem, fideszesnek a Momentum még azt a reményt sem lesz képes betölteni, hogy a parlamenti küszöb alatt maradva ki fog halászni pár %-ot az LMP, DK, Együtt-PM, MSZP hálójából?

Figyelt kérdés

Abban bíztam, hogy a 5,1%-os LMP és az 5.7%-os Gyurcsánypártot majd lehúzza 4,7%-ra, és még egy kicsit a szocikat is gyengíti, de úgy látom, még ez sem fog beteljesülni, a facebook-kedvelőik számának növekedése behalt, az olimpiából többet már nem tudnak kihúzni, hiszen a Fidesz már le is keverte a témát azzal, hogy visszavonta a pályázatot.

A honlapjukon feltettek valami programot, még csak az egészségügy részt csinálták meg, de az sem egy nagy durranás.

A Párbeszédé pl. sokkal jobb, kidolgozottabb, mégsem érdekli a kutyát sem.


A Momentumról meg ez a vélemény ezen az alapvetően balliberális többségű oldalon:


https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__84..


2017. febr. 23. 21:20
 1/10 anonim ***** válasza:
akkor azt tudnod kéne hogy az LMP-t a főnököd rugdossa be rendszeresen a parlamentbe... arra kell neki hogy forgácsolja az ellenzéket és kifelé k.va nagy pluralizmust mutasson Mo
2017. febr. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Te teljesen MSZP/DK rajongó vagy?
2017. febr. 23. 21:38
 3/10 anonim ***** válasza:
2017. febr. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
9%

Ezt most konkrétan nem azért szánom mert fideszes vagy. Hanem azért mert amiatt a gondolkodás miatt vagy az, ami látszik belőled, minden sértés nélkül.



Ez a kérdés körülbelül ilyen.

https://www.youtube.com/watch?v=2RZqJEyRCbw

2017. febr. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%

Igen, én is hallottam, hogy a Fidesz azt mondja, hogy a Momentum elpolitizálta az Olimpia kérdését.

A probléma az, hogy eleve kormánypropagandaként érkezett az Olimpia híre, vagyis amikor kitalálták, már akkor is politikai fogás volt. Csak akkor még a kormánypártté.


Viszont az emberek többsége nem tekint pártként a Momentumra. Nem azért írták alá a Nolimpiát, mert egy választásokon szavaztnának rá. Hanem azért, mert nem akarnak Olimpiát.

2017. febr. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Fidesz program:

Folytatjuk!

2017. febr. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
4%
Amúgy télleg nem tudom miért gondolták, hogy kellene a baloldalra még egy párt. Mintha nem lenne rakásig. A momentum talán a kutyapárttól vesz el szavazókat :)
2017. febr. 24. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
89%
Az azért vicces, hogy az aláírásgyűjtést is hányszor eltemettétek, tele voltak a kormányoldalak a kárörvendő cikkekkel, hogy mennyire érdektelenségbe fog futni az egész. Aztán hopp, negyedmillió. Ugyanezek a tehetségek 1 héttel később már képesek megállapítani, hogy a párt totál kifulladt, kimutatni sem lehet majd a következő választásokon. Ennél csak az a viccesebb, amikor egy olyan emberrel vitatkozok, akit aztán teljesen hidegen hagy, hogy szétlopják az adóforintjait, teljesen hülyének nézik, de még tapsol is hozzá, ha lehet egy jó öblöset ballibsizni :)
2017. febr. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nyugi, még van egy év a választásig, bejöhetnek az "elvárásaid", bár amikor hasonló kérdéseket olvasok, azért egy kicsit bízom benne, hogy "pofára esik" a kérdés feltevője.
2017. febr. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
23%

A vidéket már lényegében magukra haragították az egyik tagjuk "irományával". :D


Marad egy jelentéktelen prolibanda.

2017. febr. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!