Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki reménykedik még abban,...

Aki reménykedik még abban, hogy jobb lesz Magyarországon az élet 10 év múlva, az mégis miben hisz?

Figyelt kérdés

Nem tudom elképzelni ezt a logikát, hogy mire alapozzák sokan. Már most recseg-ropog az egészségügy, az oktatás, rengeteg szakmában komoly munkaerőhiány van, mert olyan sokan mentek el külföldre és nincs utánpótlás, egyre több az eltartott és egyre kevesebb az eltartó.

Szóval nem tudom, hogy aki reménykedik, az mégis miben?



2017. febr. 24. 12:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

#7 Anglia.

Hozzáteszem, egy helyi főiskolára járok, de úgy néz ki mint amiket az amerikai fimekben emlegetnek egyetemként. Azt meg meg sem említem, hogy a számítógépek amiket használunk, darabonként érnek 250 ezret és jelenleg 3500 gépje van az egész iskolának.

A többi főiskola&egyetem is ilyen magas színvonalú, nem csak a miénk.


Legalább az állam gondol az iskolákra és kapnak támogatást. De a tanárom azt mondta, az összes gépet lecserélik mert a 100ezres i7-4770 proci nem elég jó.. (:D)


Középiskolában is nagyon jó volt a képzés, csak azt tanultuk amit tudtak a tanárok, hogy szükségünk lesz rá.

Példának, a tanár tudta, hogy nem lesz a matek érettségiben benne a pythagoras, ezért egy óra alatt lezavartuk és haladtunk is tovább. (De ha matektanárnak szerettél volna menni vagy A level-re, akkor áttettek egy másik osztályban ahol megint másakat tanítottak.)


A mi évfolyamunkban volt 6 matektanár, 6 különböző teremmel. Ha nem ment a matek mentél a set 6-ba, ahol kevesebb diák volt és a tanár jobban tudott rád figyelni.

Ha nagyon ment a matek, akkor mentél a 2-esbe (vagy elosztottak a többibe a szintedhez megfelelően), a set 1-be, meg ment az aki egyetemre ment tovább.

Ugyanígy el voltunk osztva angolon, kémia&fizika&biológián meg még a legtöbb órán. (Még tesin is, bár tesi helyett mehettél korepetálásokra is.)

Valamint csak egyet kellett választanod a töri, francia és földrajz közül és csak abból írtál érettségit. (Vagyis inkább kisérettségi)

2017. febr. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen, a Puffin lekvárban: "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot."
2017. febr. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Aki ebben hisz az még túl fiatal vagy nagyon naív.
2019. jún. 20. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!