Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek 2018ra hány %ot...

Szerintetek 2018ra hány %ot érhet el a Magyar Kétfarkú Kutya Párt?

Figyelt kérdés

Ha egyáltalán indulnak...

Ti szavaznátok rájuk?

Igazából nekem tetszik, hogy kevésbé gyűlölködnek mint a többi baloldali párt... Ha kormányon lennék és ugyanazt folytatnák nagyban amit most kicsiben csinálnak, akkor nekem megfelelnének (gondolok itt buszmegállók olcsó felújítására stb., kormányon gondolom sokat költenének korházakra és iskolákra)...



2017. febr. 25. 13:39
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

# 10/10 Időpont ma 17:51


Itt az ideje, hogy a "vidék" megmutassa érti és beszéli a magyar nyelvet, melynek központi eleme az irónia és szarkazmus. Mert ha ez csak "belpesti proli, és arrogáns ficsúr" ismeri, akkor bizony baj van.


Egyértelműen csak kerestek valami kifogást, nehogy gondolkodni kelljen a fideszen kívül másban. Pedig ők sokkal durvábbakat mondanak, csak azt leszarjátok.

2017. febr. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

# 10/11 Időpont ma 17:51


No, és igen. "Elvti" maximum a fideszben lenne, ott van a komcsi eszme öröksége. Csak mondjuk az MSZMP a magánvagyont közvagyonnak lopta, ezek meg a közvagyont magukat.

2017. febr. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

"Itt az ideje, hogy a "vidék" megmutassa érti és beszéli a magyar nyelvet, melynek központi eleme az irónia és szarkazmus. Mert ha ez csak "belpesti proli, és arrogáns ficsúr" ismeri, akkor bizony baj van.


Egyértelműen csak kerestek valami kifogást, nehogy gondolkodni kelljen a fideszen kívül másban. Pedig ők sokkal durvábbakat mondanak, csak azt leszarjátok."


Persze-persze, ezt akárhogy csavarhatod akkor sem magyarázod ki! :D Kíváncsi lennék ha valaki valamelyik szent tehenetekről írna "ironikusan, szarkasztikusan" akkor is ezt ismételgetnéd-e.


Mellesleg minek kellene rajtuk keresni a fogást, ha egyszer saját maguk adják azt?

2017. febr. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Egyébként én személy szerint nem bánom ha lefújták az olimpiát, nem is voltam odáig érte, de attól még a momentum egy gittegyletnek tűnik nagyon. :D
2017. febr. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

# 13/14 Időpont ma 19:15


Nem fogást, kifogást. Nagy különbség. Tudod, szerintem az pl. sokkal durvább, hogy vitya nem a kommunista rendszer ellen lázadt, hanem akik csinálták. Őrajta még sem pattogsz valamiért :-)


# 14/14 Időpont ma 19:20


Hát na, nem tipikus betokozódott idiótaként kéne viselkednie a népnek, és akkor majd nem lesznek azok. A "nem akarok fideszt" és a "jujj, ez nem a fidesz, tuti rosszak" gondolkodás valamiért együttesen megjelenik. Enyhe kognitív disszonancia, amit aztán úgy old fel, hogy "ajj, hát akkor mégis inkább a neokomcsi tolvaj szarbanda, nehogymár ne".


Aztán csodálkozik, hogy szarban az ország még mindig. :-D

2017. febr. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
2-t, stílszerűen.
2017. febr. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Én azt a 6-8%-ot amit írtál, egy kicsit irreálisnak tartom. Nem tartom teljesen kizártnak, hogy valamelyik új formáció( KKP, Momentum) elérje esetleg a parlamenti küszöböt, de legfeljebb egy.
2017. febr. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
12%
Remélem 1 %alatt lesz ez a felforgató Soros bérenc banda
2017. febr. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
100%
200%
2017. aug. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

# 18/19 Időpont 02-26 21:26


Oszt mit forgattak fel? Utcaköveket nem, mint ti, az biztos :-)

2017. aug. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!