Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek 2018ra hány %ot...

Szerintetek 2018ra hány %ot érhet el a Magyar Kétfarkú Kutya Párt?

Figyelt kérdés

Ha egyáltalán indulnak...

Ti szavaznátok rájuk?

Igazából nekem tetszik, hogy kevésbé gyűlölködnek mint a többi baloldali párt... Ha kormányon lennék és ugyanazt folytatnák nagyban amit most kicsiben csinálnak, akkor nekem megfelelnének (gondolok itt buszmegállók olcsó felújítására stb., kormányon gondolom sokat költenének korházakra és iskolákra)...



2017. febr. 25. 13:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
42%
<1%
2017. febr. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Szerintem a 6-8% minimum. A népszavazáson is ennyien adtak érvénytelen szavazatokat, ami nagyrészt az Ő érdemük.
2017. febr. 25. 14:02
 3/21 anonim ***** válasza:
28%

Az aztán nagyon nagy érdem hogy egy népszavazáson, ahol valamiről megkérdezik az embereket arra buzdítanak hogy baromságokat firkáljanak a szavazó lapra! :D Hatalmas eredmény, bravó!

Szerintem az 1-2% ami reális, ennyi idióta mindig van.

2017. febr. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
5%

Sajnos igaza van a 2-nek.

Én nagyon szeretem Kétfarkúakat,viszont semmi értelme arra buzdítani az embereket,hogy érvénytelenül szavazzanak,gyakorlatilag olyan,mintha el se mentek volna.

Több értelme lenne,ha inkább arra buzdítanának,hogy rájuk szavazzanak és bejuttatnák magukat a parlamentbe,legalább beletudnának szólni kicsit a dolgokba,vagy legalább a felszólalásaikkal jobban bekerülnének a köztudatba..

2017. febr. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
31%

Max. 2.


A vidékiellenes momentutokat meg hagyjad már! :D


Szegeden is bemutatkoztak milyenek.

szegedma.hu/hir/szeged/2017/02/inzultaltak-az-olimpia-mellett-szolokat-a-momentum-szegedi-foruman-frissul.html

2017. febr. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
29%

# 5/5 Időpont ma 14:57


Aki úgy kezdi, hogy új SZDSZ, azt inkább el se kéne olvasni :-D

2017. febr. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Estádio de Felchút ***** válasza:
57%

Én rájuk fogok szavazni.

Örök élet és ingyen sör mindenkinek!

2017. febr. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

# 4/6 Időpont ma 14:29


Te meg nagyon okos lehetsz, ha szerinted egy népszavazáson arra kéne buzdítani valakit, hogy szavazzon az MKKP-re :-D


Szegedre meg odamegy balhézni az orbánjugend, és csodálkozik.


Amúgy ott meg kettős mérce: A civilek sípolását erőszakkal kötelező és érdemes elhallgattatni, a hivatásos orbánjugendes meg belepofázhat. :-)

2017. febr. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
#8! "orbánjugend" Még nem hallottam. Jo! Szégyen, hogy nem nekem jutott eszembe!:-(
2017. febr. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

" Aki úgy kezdi, hogy új SZDSZ, azt inkább el se kéne olvasni :-D"


Bezzeg pl. a Mécs-elvtid "irománya" át olvasásra érdemes ugye? :D


Mondjuk ezzel már hosszú pályafutást nem jósolhatok nekik amikor konkrétan magukra haragítják a "vidéket".


Pedig ha szeretnének hosszabb ideig, nagyobb politikai pályafutást ahhoz viszont akkor kevés lesz a pár marék belpesti proli, és arrogáns ficsúr. :)

2017. febr. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!