Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Momentum miben különbözik...

A Momentum miben különbözik például az Együttől? Fekete-Győr András azt nyilatkozta, hogy politikai példaképe Guy Verhofstadt, legalizálná a melegházasságot, stb. Támogatnátok egy ilyen neoliberális pártot?

Figyelt kérdés

Verhofstadt pedig a legradikálisabb liberális szószóló, célja, hogy teljesen leépítse a nemzetállamokat, Európai Egyesült Államokat hozzon létre, ezen kívül pártolja a drogliberalizációt, melegházasságot.

Azt állítja, veszélytelen a migráció, és az egyetlen, és legsúlyosabb veszély jelenleg Európára a nacionalizmus, és a populista nemzeti radikalizmus.


Fekete-Győr András is melegházasság párti és nem támogatja a kormány migrációs politikáját sem.


2017. febr. 25. 15:49
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
74%

Én nemrég olvastam vele egy interjút. Nem ezt mondta.

Egyetért azzal, hogy a házassághoz nemtől függetlenül bárkinek joga legyen. Viszont nem akarná bevezetni Magyarországon, mert a társadalom ezt nem támogatja és nem lehet semmit sem ráerőszakolni a társadalomra.

Az hogy nem ért egyet a kormány migrációs politikájával, nem azt jelenti, hogy veszélytelen a migráció és hogy támogatná azt. Azt nyilatkozta, hogy a kvótarendszert őt is elutasítja, nem lehet sehova sem kényszerrel betelepíteni embereket.

Egyébkét nem szimpatizálok a Momentummal. De gáz, hogy ennyire kiforgatod mások szavait.

2017. febr. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
86%

# 10/11 Időpont ma 16:19


Nálad értelmesebb emberek tudnak nem végtelekben gondolkodni. Ajánlom ha már elsajátítani nem tudod, legalább fogadd el, hogy van ilyen.

2017. febr. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
86%
Heti Válaszban azt mondta, hogy támogatná, de Magyarországon ez még lehet, hogy korai. Ha a népesség több mint fele ellenezné, akkor nem kéne bevezetni. Szerintem a Momentum népszavazással döntené el.
2017. febr. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
87%
Hát tényleg egy nagyon égető problémának tartják a cikk szerint az azonos neműek házasságát. Szerintem jobb lett volna ha a szikásos dolgokkal jön mint a többi párt az egészségügy és oktatás. Ezek tényleg fontosak. Ha nagy igény van rá a melegházassággal is lehet foglalkozni hamár az ország összes gondja megoldódott.
2017. febr. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
68%

Egyáltalán nem csodálkozom hogy kígyót békát kiabálnak a momentumra mert hát ez a szokás a fideszben ha feltűnik valaki aki bírálja orbánt vagy a fideszt akkor rögvest elkezdik a lejáratását, ávós lessz az apja, a családja tele lesz kommunistával stb stb.

Én már egy szavát sem hiszem el orbánnak de a fidesznek sem. Olyan messze vannak a mindenapi valóságtól mint batyus zsidó Jeruzsálemtől.

2017. febr. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
58%
Nem az a lényeg, hogy az Együttől miben különbözik. A lényeg, hogy a Fidesztől különbözzön de nagyon!
2017. febr. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
22%
Mocskos liberalizmus álarcába bújt, külföldről pénzelt anarchisták. Mindegyik csak a bomlasztáshoz ért az aláíráskuncsorgással kimutatták veszedelmes mivoltukat. Nem hallottátok mit művelt Szegeden ez a momentum banda ? Olvassatok, elvakult birkák. A liberalizmus legnagyobb harsogói (Verhofstadt) jelentik a veszélyt Magyarországra és a világbékére. Már egy hónpja randalíroznak Párizsban a migránshordák. EZT AKARJÁTOK ITT IS ?
2017. febr. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
Miért, mit művelt a momentum Szegeden? Légyszi nem pestisrácokos meg magyaridőkös cikkeket linkelj, azokat már olvastam, nevettem is jókat.
2017. febr. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
14%

[link]


Szivesen linkelnék indexes cikket is csak a multkori fekete-győr-ös felszopó cikk után nem merték lehozni... pedig ott általában az objektivitás uralkodik de valamiért most nem akarták arcbaköpni magukat

2017. febr. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
85%

"A demonstráló civilek szórólapozásba kezdtek a rendezvényen. A szórólapokon a civilek olimpiapárti felhívása volt olvasható, egy kis kritikával fűszerezve"

Idézve a 888-tól.


Később kiderült, hogy a szórólapozó "civilek" a helyi fidelitas tagjai...:D persze, lehet, hogy a helyi CÖF szervezetben is benne vannak. Elvégre a Békemenet is egy tisztán civil szerveződés.

2017. febr. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!