Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az oka annak, hogy a...

Mi az oka annak, hogy a liberálisok ilyen meghatározóak az interneten?

Figyelt kérdés

2017. febr. 28. 16:00
 1/10 anonim ***** válasza:
30%
Nincs semmi életük a való világban.
2017. febr. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Hol?
2017. febr. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Gondolom, mert az interneten a fiatalok vannak leginkább jelen, nem az idősebbek.
2017. febr. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
45%
Miért van odaírva a prostituált?:))) Troll, vagy retard vagy?:)))
2017. febr. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%

"Nincs semmi életük a való világban."


Ez igaz.


A Való Világban a magadfajta Fidesz-náci proliknak van élete. Kb az a ti szellemi szintetek.

2017. febr. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy facebookon a jobbiknak van a legtöbb követője, ők meg azért még a néppártosodással is messze vannak a liberalizmustól... :)


Persze egy HVG-n, 444-en, indexen tényleg a balosok-liberálisok vannak túlsúlyban.

2017. febr. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezt hívják hangos kisebbségnek, elkezdik szajkózni a hülyeségeik (nem a normális liberálisok, velük semmi bajom, a nyugati elfajzott SJW bandára gondolok most) szociális médián, kapják a visszhangot a többi gyökértől és mivel nincs jobb dolguk mert ugyebár ők minek dolgozzanak, kommunizmus legyen mert az jóóóó, vagy lyukasórájuk van a gender szakon ezért időt fordítanak rá, embereket toboroznak a média meg felkapja mert végre valami érdekes történik.
2017. febr. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy meghatározóak-e, de valóban jobban jelen vannak, mint az életben. Talán azért, mert itt nem kell attól tartaniuk, hogy pusztán azért, mert elmondják a véleményüket, veszélybe kerülhet a testi épségük. A való életben erre sajnos, van esély.
2017. febr. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Most a magyar felületekre gondolsz? Csak mert nézd meg az itteni politiki kérdéseket pl. 10/6 jobbos, 10/3 (túlzottan) liberális, de meette elmebeteg sirius, raptoid (vagy mitomén') hivő is. És 10/1 ember aki normális, egyik irányba sem elfogúlt, saját véleményt tud alkotni (ez általában én vagyok).


Amúgy meg a való életben én is kussolok, mert nem éri meg azon vitázni és a testi épségemet klckáztatni csak mert én nem szeretném az összes bevándorlót halálra b@§zni...

2017. márc. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Jah ezekbe a vitákba én se megyek bele... se politikai fórumokat, weboldalakat nem figyelek.


A Fidesztől, Jobbiktól hányok, LMP és a többiek totálisan inkompetens banda... kb nincs ellenzék. Mutyiworld felb..sz csak.


Próbálok egy saját, egyedi világképet kialakítani a gazdaságról, társadalomról...

Sokmindenben liberális vagyok, és a menekültekről például humánus szempontból nyilvánvalóan sajnálat és segítési szándék jut eszembe... viszont tudom, hogy nem szabad az érzelmekre hallgatni. Közép és hosszútávon valószínűleg az európai kultúra végét fogja jelenteni, ha nem integrálható csoportokat engedünk be teljesen más kultúrákból. Az iszlámmal szemben nem szabadna ennyire elfogadónak lenni, mert teljesen intoleráns minden mással szemben.

Sajnos a többedgenerációs arabok nem csak hogy képtelenek voltak beilleszkedni, hanem tovább szegregálódtak, és pl a franciáknál autógyújtogatás és lázadás szinten működtek.


Várjunk csak, franciák, Franciaországban születtek, mégis szigorúan elkülönült csoportot alkotnak ami erősen hajlamos az agresszióra. Ez a valóság, láttuk.

Skandináv országok pedig gyomorforgatóan toleránsak kezdtek lenni, betiltott karácsonyfától kezdve sok visszásságig a helyi kultúra kárára.


Szóval igen, ha választani kell az európai kultúránk, a családunk, a gyermekeim és egy potenciális beilleszkedni képtelen gombamód szaporodó muszlim réteg között, akkor lelkiismeretfurdalás nélkül rúgnám vissza a tengerre a menekültcsónakot...

2017. márc. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!