Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Dopeman-t támogatja az MSZP &...

Dopeman-t támogatja az MSZP & LMP. A gengszterrapperel tud azonosulni a baloldal, mit gondolsz most a bal oldalról?

Figyelt kérdés

Dopeman (gengszterrapper) még pár éveh azt nyilatkozta, ha nem lesz pénze hát megy lopni és volt egy ilyen száma is, melyben a parlament volt a díszlet és énekelte, hogy megyünk lopni senki sem szól ránk. Végre megvalósúlhat a vágya? ttp://www.blikk.hu/aktualis/politika/dopeman-az-mszp-vel-hoz-valtozast/vfzfx5y


„Az MSZP kerületi szervezete Dopeman elképzeléseit megismerte, azokat támogatásra méltónak találta azzal együtt, hogy a jelölt dalszövegei ironikus, néha keményen megfogalmazott társadalomkritikát tartalmaznak.” [link]


LMP is kiállí a tervei mellett [link]


Ennek függvényében milyen kormányzati tervei lehetnek a baloldalnak és az érdekelne, hogy megfelelő esélyük lehet leváltani a jelenlegi kormányt?



2017. febr. 28. 19:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
54%
a baloldal nem egyenlő az mszp-vel
2017. febr. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
61%

Én sokkal jobban szeretem, ha úgy lopják el a pénzemet, hogy közben azt mondják, hogy megvédik a lipsiktől.

Ez a Dopeman gyerek túl őszinte.

2017. febr. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Ha egyesül a baloldal a kormány ellen, akkor abban benne lesz az mszp is az elképzelésükkel együtt meg dopimacival. Tévedek ?
2017. febr. 28. 19:30
 4/18 A kérdező kommentje:
2-es nem is tudom, lehet Dopeman mindent ellopna ami mozdítható és még a migránsokat is beengedné, hogy azok is lopják el amit lehet meg csináljanak itt amit akarnak. Jobb lenne?
2017. febr. 28. 19:31
 5/18 anonim ***** válasza:
72%
Ez a kérdés tök komolyan vehető.
2017. febr. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Donald J. Trump ***** válasza:
74%

Dopeman végre elmegy lopni :D

https://www.youtube.com/watch?v=I5JMu3MwvIY



"Felnőttem a gettóba,

A mamám nekem azt mondta

Inkább fiam te vedd el

Minthogy tőled vegyék el

És tudom lopni nem szép dolog

De dolgozni azt nem fogok

Mindig jönnek az ötletek

Hogy hogyan szedjem el a pénzedeet


Lopni, megyünk lopni

A Pityinger, meg a Váradi

És lopni, megyünk lopni

(senki nem szól ránk)"

2017. febr. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
79%
Dopemenn dutyinger pont illik ezeknek a színvonalához. :D
2017. febr. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
30%

Ugye számodra ismeretlen fogalmak az "irónia", a "szatíra"?


De igazad van: Dopemanról kell kérdést kiírni, mert most ez a pártutasítás, nem Mészáros Lőrincről, vagy magáról a Ducéről!

2017. febr. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
65%

Ha én pontosan ideírnám mit gondolok a baloldalról, azt hamar törölnék.


Ez a nagypofájú sudribunkó kb. megfelel a színvonaluknak, biztos özönleni fognak a baloldalra a szavazatok, hogy támogatják ezt a hiteles, megfontolt, aranyszavú koszorús költőt.

2017. febr. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
55%
Ha baloldal egyenlő Dopemannel, akkor a jobboldal meg Mészárossal?:)))
2017. febr. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!