Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti mit szólnátok, ha Fekete-Gy...

Ti mit szólnátok, ha Fekete-Győr András lenne a miniszterelnök (Momentum Mozgalom)?

Figyelt kérdés
Szerintetek milyen irányba vinnék az országot? Totális csőd a tapasztalatlansággal? Vagy a nyugati életszínvonal felé?

2017. márc. 1. 20:52
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
54%
Kedves olvasóink, ingyenes politikai hirdetést láthattak!
2017. márc. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
Szerimt meg szubjektív véleményt.
2017. márc. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
Szerintem*
2017. márc. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
Nem a tapasztalata hiányzik, hanem a kvalitása. Teljesen alkalmatlan a politizálásra. Az alelnöke, Soproni Tamás még inkább. Az egész Momentum egy felfújt lufi.
2017. márc. 16. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
Felfújt lufi, amit kétfelől fújnak: a 444 és az index őszinte (vagy fizetett?) rajongásból, a Fidesz pedig azért, hogy az ellenzék további osztódásával bebiztosítsa az újabb kétharmadát.
2017. márc. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

A vidékiekről szóló írás (amit Mécs János írt 20 éves korában) egy szatíra. Első látásra is paródia, továbbá a Momentumban rengeteg a vidéki származású.

Szerintem várjuk ki mit hozz a jövő, még nagyon új párt. Nekem eddig nagyon szimpatikus amit csinálnak, az új "Széchenyit" látom bennük, akik képesek lennének megreformálni Magyarországot a nyugati életszínvonal felé közeledve.

Bár vannak nekem is kétségeim, de a NOlimpia és a vidéki járásuk alapján, én örülnék ha Fekete-Győr András lenne a miniszterelnök:) (zárójelben csak: egy évre választották meg őt vezetőjüknek. Több interjúban is rákérdeztek erre, mire azt felelte, hogy ha nyernének egy idősebb illető lenne valószínűleg a miniszterelnök, de erről majd csak 2018-ban tudnak biztosan nyilatkozni).

2017. márc. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
50%

"az új "Széchenyit" látom bennük, akik képesek lennének megreformálni Magyarországot a nyugati életszínvonal felé közeledve."


Mondd, hogy ez is csak szatíra...

2017. márc. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!