Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan lehetne megoldani,...

Hogyan lehetne megoldani, hogy ne legyen ekkora idegenellenesség?

Figyelt kérdés

Engem nagyon zavar ez.

Jól fizető állásom van,de a kollégák közül is sokan a kormány propagandát mondják vissza,úgy is,hogy nem tudnak róla.

Vannak, akik nagyon kulturálatlanul teszt ezt, vannak, akik "mérsékeltebbek".


Illetve, amivel a kormány nagy előrelépéseket ért el, azaz EU hibáztatása.


Egy tapasztalt, szakmailag kimagasló, kb 53 éves kollégámnál is érezhető a Fidesz hatás, pedig ő általában mindig elfogulatlan.

Így szólt:"Mennyit akar még az Európai Unió beengedni?"Ő általában nem nyilatkozik a témával kapcsolatban.Annyi nála is kiderül, hogy az EU-t hibáztatja.


A fiatalabb kollégáknak sokkal kulturálatlanabbul fejezik ki magukat.

Egyik 3 gyerekes anyuka, akitől sohasem feltételezné az ember, hogy ilyen véleménye van, ilyen ideológiát vall, nagyon meglepett.Ő tipikusan olyan "anyuka", ha meghallod a hangját,ahogy beszél már egyből szimpatikusnak érzed.Ő minden migránst rabszállítóra rakna és repülővel visszavitetne.


Ez a kormány nagyon meghülyítette az embereket.

Olyanokban csalódik az ember, akikről nem is gondolnád,hogy idegenellenes.


Magyarországon időt utazik a nép, csak nem előre,hanem hátra.Kb a 30-as évekbe.


Mondjuk a miniszterelnöknek sem kellene a rasszizmust erősítenie az olyan kijelentésekkel, hogy "stratégiai célnak kell lennie a fehér utcakép megőrzésének"

Ez a szöveg pont illik a 30-as évekbe.



2017. márc. 7. 17:52
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
0%
Én válaszoltam is a kérdésre, de már kiderült képtelen vagy szöveget érzelmezni. Idegenellenesség onnan jön, hogy a köztévén kívül mást se tudtok nézni, csak a söröspohár alját. Azért éltek szarul, nem a nem létező 'migránsok' miatt.
2017. márc. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:

Magyarázkodhasz ahogy akarsz! Tiszta szégyen vagy, és besültél te c...ozós demokrata. :D


https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__84..

2017. márc. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
91%
érdekes retorikád van,1 évben 2-3 alkalommal iszok alkoholt mostanság.ja ez lehetetlen,hiszen csak olyanok ellenzik ezt akik mindennap bepuszilnak egy hordó sört vagy egy üveg vodkát...anyám borogass...
2017. márc. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
91%
jéééé..szláv származású vagyok,nemis tudtam hogy azok cigányok..olyan szánalmas vagy ember. :'DD jön a személyeskedés..ennyik vagytok.
2017. márc. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
91%
Úgy látom egyre kétségbeesettebben kapálózol. :P
2017. márc. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
83%
jólvan..kiokádtad magad? :) szlávok mindent túlélnek barátom.mehetsz a 444.hu szennylapot olvasni,Isten áldjon!
2017. márc. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
0%
Ugyan, az kell nektek, hogy legyen kit utálni.
2017. márc. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
Most meg cigányozol mi vagy te náci? Na húzz innen mi nem vagyunk kiváncsiak a rasszista nézeteidre.
2017. márc. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
100%

"Most meg cigányozol mi vagy te náci? Na húzz innen mi nem vagyunk kiváncsiak a rasszista nézeteidre."


Nekem tetszik ahogy egy migrács-szopó demókrata c..ozik, legalább hűen tükrözi micsoda értelem lehet ott náluk, igazából önmaguk paródiái. :D


Mindegy ha 'zórbánozni, parasztozni, jobbosozni, magyarozni, lengyelezni, vidékizni kell nekik, a lényeg, hogy fröcsöghessenek, addig sem a nyomorult csóró életükön kell rágódniuk.

2017. márc. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:

Ahogy elnézem annyira mégsem lehet jó neked, és azért puffogsz. :D


Meg az is annak a jele, hogy a prolipárjaitok nem tudnak választást nyerni, és dühöngtök kínotokban. :P

2017. márc. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!