Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Momentum Párt hogyan áll a...

A Momentum Párt hogyan áll a határon túli magyarok kérdéséhez?

Figyelt kérdés
Ahogy nézegettem a vidékjárási programjukat, nem láttam az országhatáron kívüli településeket. Ennek mi lehet az oka? Hogyan akarják megnyerni maguknak az ottani potenciális szavazókat?
2017. márc. 7. 22:27
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
24%

Ugyan, hogy állnának hozzá?


Kb. mint a többi ballib gittegylet, mert ugyanolyanok ezek is. :P

2017. márc. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
63%
Milyen vicces hogy több válaszoló Sorosozik meg ballibezik (hangulatkeltésnek, talán még pénzért is teszitek) közben jobboldali a Momentum. Tájékozatlanság megint...felsőfok. Így etet titeket be a kormánymédia...
2017. márc. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
28%

Jobb odlali a Momentum? Azert, mert annak valja magat, az meg nem jelent semmit! Elb.szta egy eletre az Olimpiat, botranyt akart, es ebbol megerosodni, mikor midnenki tudja, hogy ez hatalmas hatrany sportszemszogbol es orszagos rendezvenyek szemszogebol nezve! Egy eletre kiabrandult az egesz vilag sportegyesulete belollunk, nem fognak most soha az eletben komolyan venni, nem hogy sportakademiakra jojjenek diakok es vilagszinvonalu legyen sportagban Magyarorszag.


USA es Nygat-Europa is demokrata allamnak vallja magat...


Varjuk csak meg ki is fizeti a Momentum-ot, ha mar ilyen nagy bo velemennyel kifejtetted, hogy itt az irok resze fizetve van! Tudod, a hazaszereto embereknek nem kell adni penzt, mint a balliberalis-"demokrata" penzehes embereknek... Ugyanakkor nicns semmi bajom a balliberalis eszmevel, csak az a baj, hogy azt nem tartsak be, nincs igazi demokracia, megvan osztva a nyugat a Kelet-tol, egyik jol el, a masik meg egy felemeddig rabszolgasorsra jutott tabor, akibol kiszivattyuzzak az osszes vagyont, eroforrast!


Jelenleg nicns senki Magyarorszagon, aki tobbet tenne, mint a Fidesz, es hosszu evekig nem is lesz! A szavazotabor magaert beszel, minden statisztika pozitiv eredmenyeket mutat.

2017. márc. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
22%
#14: Teljes mértékben egyet értek veled, bárhogy szeretné bárki, talán én is, aki Jobbikkal is szimpatizál valamennyire, egyenlőre a Fideszre, Orbán Viktorra nincs alternatíva. Bárhogy is próbálják sokan benne meglátni a legfőbb gonoszt, a történelem néhány száz év múlva úgy fog emlékezni róla, mint az egyik legjobb vezetőről, ahogy Horthyval is történt.
2017. márc. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
76%

"Soros majdnem az egesz bal oldalt fizeti, vagy o alapittatja meg! Ezt latja a hataron tuli, erdelyi magyar!"


Én az erdélyi magyar helyében elmennék egy szemvizsgálatra.

De lehet, hogy csak a Csíki sört kéne mértéktartóbban fogyasztani :P

2017. márc. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
74%
Na olimpiás barátom. Mondd meg nekem, hol szállásoltál volna el 1 millió embert Budapesten. Hogyan oldottad volna meg, hogy ne gyalog kelljen mindenhova menned, mert úgy beáll a forgalom. Melyik korháznak van kapacitása arra, hogy 50%-al több embert lásson el.
2017. márc. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Tök jó, hogy feltettem egy egyszerű kérdést, majd az egész átment a fidesz-fanok és megrögzött ellenzőik közötti cicaharcba, eltávolodva az eredeti kérdéstől :)

köszönöm a - nem túl számos - értelmes választ :)

2017. márc. 8. 13:59
 18/24 anonim ***** válasza:
Tudtommal terveznek menni Felvidérre, de lehet, hogy máshova is. Facebookon ez egyszer szóba került, akkor írták, hogy tervben van, de nem olyan egyszerű, és először a megyeszékhelyeket akarják bejárni.
2017. márc. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Tessék, valakitől kapj választ is:


https://www.youtube.com/watch?v=Cj6VD-roNyE&feature=youtu.be..


A kérdésre a Momo alelnöke válaszolt.

2017. márc. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Tehát akkor egymásnak ellentmond az elnök és az alelnök? Vagy a csaj közbevetése az elnök totál ellentétes nyilatkozatáról csak a fideszes lejáratókampány része lenne?

Más forrást nem találtam erről.

Csak ezt a témába vágóan: [link]


Ez pedig nem túl bíztató önmagában.

2017. márc. 9. 23:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!