Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Érdemes e gyereket vállalni...

Érdemes e gyereket vállalni Magyarországon?

Figyelt kérdés

2017. márc. 13. 17:14
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
42%
Az ember elsősorban saját magának akar gyereket és ebben a tekintetben normális ember nem veszi figyelembe az aktuális politikai helyzetet.
2017. márc. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
77%
Kutyát érdemesebb, kevesebbe kerül.
2017. márc. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Első akkor gáz a helyzet felétek. Félig magyar vagyok félig svéd szóval 1 hónapot sem éltem Magyarországon így nem tudom mi a helyzet ott,de a magyar nyelv az megy amúgy .
2017. márc. 13. 17:22
 4/25 anonim ***** válasza:
28%

Sokkal többel támogatja a felelős gyerekvállalást a 2010óta hatalmon lévő kormány.

Szóval azt nem tudom, hogy hol kezdődik neked az "érdemes", de egyre inkább támogatva van.

2017. márc. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Az emberek többsége ,hogy gondolkozik ott az országban kell és szeretnének gyereket vagy nem érdemes mert nem tudom eltartani veszélyben érzik a jövőt ott az emberek ?
2017. márc. 13. 17:28
 6/25 Lazy Lover ***** válasza:
61%
nem érdemes haver az az igaz mit az 1 írt! minek gyerek? hogy éhezzen meg fázzon? annak felesleges
2017. márc. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
10%

na mi van ballerek? csak lepontozásra telik?


tény ami tény, a szoclibek alatt a családtámogatás kimerült a cigányok helyzetbe hozásával a fészekrakó prpgramban, és a családi pótlékban, hogy ugyan ezeknek a cigányoknak ne haljon éhen a 8 pujája

2017. márc. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
45%
Aki így tesz fel egy kérdést, annak nem, sehol sem szabadna gyereket nevelni. Legalábbis én nem szeretnék egy ilyen anyához születni.
2017. márc. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
44%

"Magyarországon afrikai szintű nyomor van 2010 óta. Idén januárban 10 ezren fagytak halálra az extrém hidegben."


Afrikai szintű nyomor??? Te éltél Afrikában? Tudod, mi az, hogy éhezés? És mi az, hogy 10 ezren fagytak halálra? Lennél szíves egy hiteles forrást mutatni?


Kérdésre válaszolva: igen, érdemes. Mindenhol érdemes gyereket vállalni, mert az ember életének az ad értelmet, ha meghosszabbítja egy másik élettel. Egyébként egyre többen vállalnak gyereket, az "afirikai szintű nyomor" ellenére.

2017. márc. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Többen vállalnak gyereket ? Az hittem népességfogyás van az országotokban.
2017. márc. 13. 18:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!