Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok arról, hogy...

Mit gondoltok arról, hogy Magyarországon egy Waldorf iskolába nem vettek föl egy gyereket, mert leszbikusok nevelik?

Figyelt kérdés

[link]


Szerintetek nőne az elfogadás, ha több gyermeket nevelő homoszexuális és leszbikus pár a nyilvánosság elé állna?



2014. szept. 30. 16:15
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
35%

Őszintén szólva nem érdekel. Sőt, ha én lettem volna az iskola igazgatója, akkor sem érdekelt volna. Valami azt súgja, hogy itt más állhat a háttérben.


A probléma csak az, hogy a vége ennek is az lesz, hogy kötelezni fogják az iskolákat és középületeket nemileg semleges vécék kialakítására is. Na az már engem is zavarna.

2014. szept. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
25%
Pont lesz*rom. Ha nekik cifra iskola kellett, oldják meg.
2014. szept. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 A kérdező kommentje:
Te láttál már olyan kamaszt akinek leszbikus vagy éppen homoszexuálisok a szülei?
2014. szept. 30. 16:27
 4/64 anonim ***** válasza:
57%

A Waldorf úgy tudom magániskola.

Az oktatási rendszerük szabad szellemű, de az eredeti hagyományos értékeket is fontosnak tartja.


Az iskoláknak joguk van eldönteni, hogy kit vesznek fel és kit nem.


Például te sem mehetsz keresztényként rabbiképzőre vagy imámképzőre.

2014. szept. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim ***** válasza:
27%
Nagyon helyes.
2014. szept. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 A kérdező kommentje:

Egy két videó a leszbikus szülőkről és gyerekeikről :).


https://www.youtube.com/watch?v=uqIpKdikRpY


https://www.youtube.com/watch?v=vqdOh1R4zFk

2014. szept. 30. 16:33
 7/64 anonim ***** válasza:
75%
Most tényleg felpontozzátok azt, aki gyilkosságra buzdít? Miért? Nem vagyok liberális, de azért ez durva.
2014. szept. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 A kérdező kommentje:
Sajnos a magyar nép egy bizonyos csoportja, mindig is szélsőséges volt, emiatt következett a holokauszt is és emiatt voltak pogány lázadások, mert a magyarok önfejűek.
2014. szept. 30. 17:08
 9/64 anonim ***** válasza:
64%
Akkor te meg a másik szélsőség vagy. Mégis mi köze volt a magyaroknak a holokauszthoz? A pogány lázadásokról meg inkább ne beszéljünk...
2014. szept. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 anonim ***** válasza:
45%

mezei diszkrimináció.

Minden tisztességes ember elítéli.

2014. szept. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!