Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Öregszik a magyar társadalom...

Öregszik a magyar társadalom vagy már el van öregedve? Több a 30 év feletti korosztály mint a tizen huszon éves ember?

Figyelt kérdés

2017. márc. 14. 15:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
2017. márc. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%
Nagyon el van öregedve. Gyakorlatilag halálra van ítélve még így is. Főleg, hogy a kormány mindent megtesz, hogy a maradék fiatal pályakezdőt is kizavarja külföldre, mert azok egyszerűen nem tudnak itthon megélni. A 20-30 éves korosztályból mintegy 500 000 magyar külföldön él és dolgozik.
2017. márc. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%

A 30 éven felettiek jóval többen vannak, mint az alattiak.

Nem is baj. Ami nem működik, az értelemszerűen tönkremegy. Ilyen a magyar társadalom is, aminek a gondolkodásmódja logikus módon vezetett ide, ahol most tartunk.

Igazából az lenne a furcsa, hogy ha egy nagy rakás korrupt, bunkó ember fejlett társadalmat hozna létre.

2017. márc. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

azért a kérdés sem az igazi, hiszen egyrészt a 30-40 közöttiek még abszolút nem mondhatóak öregnek, másrészt meg persze, hogy több a 30 fölötti, mint a 10-30 közötti! Az egyik 20 évet takar, a másik közel 50et!:D


De igen, csúnyán elöregedő a társadalmunk és semmi jóval nem kecsegtet jelenleg.

2017. márc. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%
Abban azért nincs semmi meglepő, hogy több a 30 feletti, mint a tizen-, huszonéves, de ettől függetlenül, nem sok jóval kecsegtet a jövő. Az meg sovány vigasz, hogy nem csak nálunk létezik ez a probléma.
2017. márc. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Én kérek elnézést,hogy ha félreértette valaki nem öregeztem le a 30 év felettieket mert én 32 vagyok szóval arra akartam kilyukadni a második kérdésemmel,hogy ha én kimegyek az utcára nagyon kevés fiatalt látok .Tíz év alattit,tizenévest és huszas éveiben járó fiatalokat. Szüleim megyeszékhelyű városban élnek és szemet szúrt ,hogy basszus ,de kevés fiatalt látni te jó isten. Én Bécsben élek már nem Magyarországon. Budapestre sokszor feljárunk ha Magyarországon vagyok és nem sok a különbség a fővárosban is kevés fiatalt látni mármint a 3 kategóriába sorolást nézzük. Nincs különbség megyeszékhelyt nézve és a fővárost nézve.
2017. márc. 14. 17:14
 7/16 anonim ***** válasza:
83%
Amíg fidesz és munkaalapú társadalom lesz,addig ez nem fog változni..
2017. márc. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

"Igazából az lenne a furcsa, hogy ha egy nagy rakás korrupt, bunkó ember fejlett társadalmat hozna létre."


Az semmi, de aki nem bunkó és nem korrupt, azt emberszámba se veszik. Legyél bunkó, legyél korrupt, ezt kell az embereknek, hülye vagy ha nem lopsz, hülye vagy rosszindulatú, aztán meg szépen tönkremegy a társadalom nem is csoda, ha az emberek csak akkor tudnak összefogni, ha valakit szidni kell, különben meg csak egymást gáncsolgatják, meg húzzák le.

2017. márc. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
96%

"A 20-30 éves korosztályból mintegy 500 000 magyar külföldön él és dolgozik."


Ezt a számot nyugodtan hozzáadhatod a magyar munkanélküliekhez, mert ezek itt munkát nem találnának. A politikusok majd a halálos ágyukon k*va büszkék lehetnek magukra, annak tudatában, hogy egész életükben csak élősködtek és gonoszkodtak egy országgal.

2017. márc. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Maradjunk az öregedő társadalom témánál légyszi mert érdekel mit gondolnak még mások is:) Mi a véleményük erről a témáról.
2017. márc. 14. 17:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!