Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem van ez így a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem van ez így a 15-18 éves korosztályban?

Figyelt kérdés

Csak erről a korosztályról beszélhetek, mert én is ehhez a korosztályhoz tartozom, és a legtöbb ember, akit ismerek, ők is.


Tehát: Ugye gyakran esik szó arról, hogy ez a korosztály elzüllött, csak a bulik meg az ellenkező nem bizonyos testrészei érdekli ezt a korosztályt, intellektuálisan 0, nem elég művelt stb.


Felvetődhet a kérdés, miért írtam én ezt a "Szerelem, szex" kategóriába. Én is gondolkodtam, hogy az "Emberek"-be vagy ide tegyem, mert mindegyikhez kötődik.


Tehát amit fennebb leírtam (elzüllött korosztály) az alól az én észrevételeim szerint a fiúk közül több a kivétel. Mondhatjuk, hogy körülbelül ugyanannyi fiút és lányt ismerek. Kizárólag az intelligenciát, érettséget, belső tulajdonságokat figyelembe véve egy lánnyal sem jönnék össze. Hogy miért? Mert még az amúgy intelligensebbek, érettebbek is éretlenek szerintem ilyen szempontból. Arról áradoznak, hogy látták a "Felhők fölött 3 méterrel című filmet" és mennyire jó meg minden. Hát, ha szerintük az szerelem, akkor nem mondok semmit. Meg Szent Johanna Gimit olvasnak... A visszahúzódóbbak, érettebbnek tűnőknek is az alfa hím kell az észrevételeim szerint.


Fiúk közül viszont több kivételt látok. (A 0-nál. Biztos van lányok között is, de hogy én nem ismerem, az is biztos. :)) Ismerek néhányat, akik éretten gondolkodnak, akik úgy gondolom, hogy érettek lennének egy kapcsolatra is. Több olyan fiút ismerek, akiket nem olyan könnyű befolyásolni. Akik lesz*rják, hogy ki az "alfa nőstény", azaz a legnépszerűbb lány. Mint mondtam, lány közül nem ismerek olyat, aki lesz*rja, hogy ki az alfa hím.


Csak én tapasztaltam, hogy a fiúk általában érettebbek, vagy szerintetek is így van?



2015. jan. 17. 16:18
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
29%
ez mindig így volt,a férfiak alkották a világot.Mindent.
2015. jan. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Az élet egy nagy szopás, csupán annyitól függ minden, hogy a pénisz melyik végén tudtál helyet foglalni.
2015. jan. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
jó kifogás! - de mégsem. feltételezem csak a sikertelenség miatt nyugtatod magadat ezzel. én is sokáig nyugtattam magam, hogy a csajok a hülyék, de rá kellett jönnöm, hogy eszméletlen jók a manipulatív kis játékaikban - és ebben meg is találtam a számításaimat. ne becsüld le őket!
2015. jan. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:

"Hát, ha szerintük az szerelem, akkor nem mondok semmit. Meg Szent Johanna Gimit olvasnak... A visszahúzódóbbak, érettebbnek tűnőknek is az alfa hím kell az észrevételeim szerint. "


Igen, mert ott beleélhetik magukat abba, hogy kellenek valakinek is, aztán meg a valóságban is elhiszik.

A "csúnya" lányok, szerintem még jobban elvannak szállva a valóságtól, mint a szépek.

2015. jan. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
0%
Megnyugtatlak ez egészen 25 éves korukig így is marad... sőt van akinek sokkal tovább...
2015. jan. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:

Igen, lány vagyok. Igen, olvastam a Szent Johanna Gimit, nagyjából 12 évesen, az utolsó két rész kivételével. És igen, láttam a Felhők fölött 3 méterrel című filmet is, második nekifutásra sikerült is végignéznem, kb. két évvel a második próbálkozásom előtt az utolsó fél órát már végképp nézhetetlennek tartottam, pedig tényleg elhatároztam, hogy én megnézem azt a filmet, és kiderítem, hogy mi olyan különleges benne. De amúgy meg mit számít az, ha valaki szereti ezeket? Akárhány fiút ismerek, a nagy részük south parkot, vagy valami egyéb minősíthetetlen sorozatot biztos, hogy néz, ezekhez képest a Szent Johanna Gimi egy hatalmas erkölcsi mércét megütő alkotás.

De ezek miért döntő tényezők abban, hogy milyen érett egy ember? Mellesleg ha érdekel, nem véletlenül a férfiak az idősebbek egy párkapcsolatban, amennyiben egykorúak, a fiú még éretlen a lányhoz, ezzel szemben egy 20 éves férfi ugyanazon a szinten áll, mint egy 18 éves lány. Persze ez emberenként változik, de többnyire így van, és ezt el kell fogadni. Az én barátom 2 évvel idősebb nálam, én elismerem azt, hogy sokkal okosabb nálam, ő pedig azt, hogy én érettebb vagyok nála bizonyos tekintetben. De szerintem totál felesleges ilyeneken fennakadni, és fitogtatni az egyik nem fölényét a másikkal szemben, mert mindenki a saját igazát fogja csak bizonygatni.

2015. jan. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

Kedves utolso a South Park egy helyenkent zsenialis tarsadalomkritika.

Ha ezt nem erted akkor a te esetedben se beszelhetünk nagy erettsegrol..



A lanyok testileg,szexualisan es csaladi szemlontbol a ferfiak ledig gyakorlatias szempontokbol erettebbek ebben a korban.

2015. jan. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

kezdődik a szarvihar, fedezékbe!

a soth park a társadalomkritika ellenére is túlhypeolt fos szerintem is! miért nem lehet elfogadni, hogy valakinek nem ízlése az a humor?

2015. jan. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Igen, sok ilyen van, mint amilyet leírtál. A Felhők fölött 3 méterrel és a SZJG ifjúsági film és regény, szerintem érthető, hogy olvassák és érdekli őket. Miért ne? Nem biztos, hogy az jelenti nekik a szerelmet, de ha tetszik nekik, akkor nyugodtan nézzék meg vagy olvassák.

Amit az "alfákról" mondasz, abban tényleg van igazság.

Te milyen nemű vagy?


#6: A South Park vagy éppen a Family Guy (amelett, hogy szórakoztató) társadalomkritika. Csak ezt néha nem könnyű felismerni, néhány országban nem is adhatják le.

A másik meg az, hogy a párválasztásbeli korkülönbség nem csak az intelligenciától függ. Úgy gondolom, van benne némi "egyszerűség" is: A fiúknak/férfiaknak nagyrészt a fiatalabb lányok/nők jönnek be és a lányoknak/nőknek pedig az idősebb fiúk/férfiak.


20/F

2015. jan. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

a south parkot és a family guy-t is legtöbben a fingós poénok miatt nézik, nincs mit ezen szégyenleni... a legtöbb egyébként amerikai vonatkozást egyébként nem is értjük


a SZJG pedig arról szól, hogy néhányan össze vissza kavarnak egy kitalált gimiben, ami a kevésbé népszerű lányok számára a népszerűség ígéreteivel azonosítják, hogy na ha népszerű lenne akkor neki is olyan helyes romantikus udvarlói lennének mint cortez meg hasonlók

2015. jan. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!