Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy kistibinek...

Miért van az, hogy kistibinek szabad varangykirályoznia, de, ha Bayer Zsolt válaszol erre, az egész baloldali média forrong tőle?

Figyelt kérdés
[link]

#Quimby #Bayer #bayerzsolt
2017. márc. 15. 10:53
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Mert az eredeti vers nem szemelyeskedes, bayer meg ostoba modon szemelyeskedik. Hat ezert.
2017. márc. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Molyember ***** válasza:
52%
Talán mert a "Varangykirály" akkor is igaz, ha a költő nem feltétlenül Orbánra gondolt, viszont Bayer Zsolt durva anyázása még csak nem is szellemes. :)
2017. márc. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de az:)
2017. márc. 15. 11:13
 4/8 anonim ***** válasza:
68%

Nem is tudtam, hogy forrong. Tulajdonképpen itt te szerintem jobban forrongsz, én eddig az egész varangykirály ügyről nem tudtam, pedig hidd el nem a mészárosmédiából tájékozódom.


De, ha te, meg a fideszes bayer zsoca azt hiszi, hogy ez Viktorkáról meg a mai Magyarországról szól, hát akkor azért sejtitek, hogy van benne valami igazság, ami nem a baloldali média hibája. Tudod, akinek ez nem inge, nem venné magára.

2017. márc. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
Bayer egy lelkileg sérült, beteg ember, nem lehet másokhoz, máshoz hasonlítani....
2017. márc. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%
Azért enyhén szólva túlzás, hogy az egész baloldali média forrong tőle.
2017. márc. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
62%
Mondjuk, ettől függetlenül, annyira az sem lehet meglepő, ha bayerzsóttika öklendezéseitől , időnként besokallnak. Én inkább rácsodálkozom olykor az ilyen "megmondóemberkékre", oszt' jó napot.
2017. márc. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
51%
Annyira forrong tőle az egész baloldali média, hogy sem az index, sem a 444-en nem találok erről semmit :-D
2017. márc. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!