Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szólnátok, ha az ásotthalm...

Mit szólnátok, ha az ásotthalmi rendeletet az egész országra kiterjesztenék?

Figyelt kérdés

[link]


Mint keresztény,jobboldali ember teljesen egyetértenék vele.

Akármit mond a kormány, ebben a rendeletben foglaltak lennének az alapok egy keresztény és nemzeti szellemiségű országhoz.



Miért is?

A kereszténység védve lenne az iszlámtól.Az iszlám sajnos túl invazív, Nyugat-Európában gomba mód épülnek a mecsetek, egyre több a fejkendős nő az utcán.


A rendelet másik része pedig a gyermekek fejlődését segítené.Ugyanis tiltva lenne az eltérő szexuális magatartásformák reklámozása,propagandálása.Erről tulajdonképpen egy médiatörvényt is lehetne hozni.



Tudom, tudom a baloldali liberális embereknek nem tetszene az egész.

De, tegyék fel maguknak a kérdést.A nemzethez tartoznak vagy nem?Ha igen, akkor még ha nem is értenek egyet a rendelettel, nem agitálnak, mert legbelül tudják,hogy a nemzet érdekét szolgálja.



2017. febr. 19. 18:56
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
88%

Amikor eljön dicsőségében az Emberfia és vele minden angyal, helyet foglal fönséges trónján. Elébe gyűlnek mind a nemzetek, ő pedig különválasztja őket egymástól, ahogy a pásztor különválasztja a juhokat a kosoktól. A juhokat jobbjára állítja, a kosokat pedig baljára. Aztán így szól a király a jobbján állókhoz: Jöjjetek, Atyám áldottai, vegyétek birtokba a világ kezdetétől nektek készített országot! Éhes voltam, és adtatok ennem. Szomjas voltam, és adtatok innom. Idegen voltam, és befogadtatok. Nem volt ruhám, és felruháztatok. Beteg voltam, és meglátogattatok. Börtönben voltam, és fölkerestetek. Erre megkérdezik az igazak: Uram, mikor láttunk éhesen, hogy enned adtunk volna, vagy szomjasan, hogy innod adtunk volna? Mikor láttunk idegenként, hogy befogadtunk volna? Mikor láttunk betegen vagy börtönben, hogy meglátogathattunk volna? A király így felel: Bizony mondom nektek, amit e legkisebb testvéreim közül eggyel is tettetek, velem tettétek. Ezután a balján állókhoz is szól: Távozzatok színem elől, ti átkozottak, az örök tűzre, amely az ördögnek és angyalainak készült. 42Mert éhes voltam, s nem adtatok ennem. Szomjas voltam, s nem adtatok innom. Idegen voltam, s nem fogadtatok be. Nem volt ruhám, s nem ruháztatok fel. Beteg és fogoly voltam, s nem jöttetek el meglátogatni. Ekkor ezek is megkérdezik: Uram, mikor láttunk éhesen vagy szomjasan, idegenként vagy ruhátlanul, betegen vagy börtönben, s nem voltunk szolgálatodra? Erre majd ezt feleli: Bizony mondom nektek, amit a legkisebbek valamelyikével nem tettetek, velem nem tettétek. Ezek örök büntetésre mennek, az igazak meg örök életre.” (Mt 25 31-46)


Jézus büszke lenne rád! Igaz keresztény vagy!

2017. febr. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
91%
1! Az ilyenre mondják, hogy KO egy ütésből.
2017. febr. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
93%

Elképzelek egy történetet:


Egy család vidáman tölti az időt a parkban. Az apuka és a kisfia labdáznak. A labda szépen elgurul, a kisfiú meg utána megy. Lát közben kettő férfit, aki összebújva ülnek egy padon. Mikor visszamegy a labdával az apjához, megkérdezi hogy: "leszophatlak apu"?


Tudom hogy rengeteg homofób így képzeli el az életet, de ez sajnos még mindig nem így van.

2017. febr. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
2%
#2: nem, az ilyenre azt mondják, hogy bigott, beszűkült fundamentalista radikális keresztény!
2017. febr. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
96%

"A kereszténység védve lenne az iszlámtól"


már ne is haragudj de kit érdekelnek a vallási problémáid?

tudom hogy nehéz megértened mivel sosem láttál valódi vélemény és vallásszabadságot, aki akar muzulmán lesz, aki nem akar lehet buddhista, akinek ez sem tetszik lehet pl keresztény, ezt vallásszabadságnak nevezik,


te mint (feltehetően) magyar állampolgár tisztában kéne legyél az alapvető törvényekkel, ebben benne vannak a szabadságjogok is, ha téged arra köteleznek majd hogy nadrág nélkül kelljen flangálnod egész nap mert egy önkényes 4 esnek zavarja a szemét a nadrágod remélem büszkén fogsz gatya nélkül mászkálni mivel te folyamatosan fázni fogsz ez a 4 ember meg valószínűleg sosem fog látni téged


"egyre több a fejkendős nő az utcán" igen nagyi is fejkendőben megy vasárnaponként templomba, ennek két oka lehet


1 iszlám beépített alvóügynök

2 tél van és kur.. hideg


szerintem inkább az első hisz -10 fok majdnem kánikula

2017. febr. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
96%
4-es: Kifejtenéd bővebben, hogy állapítottad meg ezt egy idézet alapján?
2017. febr. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
90%
Hajajj, csak tudnám, hogy hol voltak ezek a hű de nagy keresztények a bevándorlók előtt...
2017. febr. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
91%
Mocskos ateistákat mikor fogunk égetni a Nagy Keresztyén Nemzethy Királyságban?
2017. febr. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
91%

"Mint keresztény,jobboldali ember.."


Jézus, a kereszténység elhozója forogna a sírjában, ha fel nem támad, miattatok, kedves "jobboldali keresztények". Nem kellene már egy saját vallást alapítanotok ahelyett, hogy Jézus szép eszméit gyalázzátok?

2017. febr. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
81%

Valószínűleg elköltöznék az országomból, szomorúan. Nem szeretnék egy beszűkült, csőlátású álkeresztény országban lakni ahol az emberek másokban keresik a hibát és nem magukban. A nemzethez tartozom és biztosíthatlak hogy a hasznára vagyok az országnak, így élek. És biztosan tudom, hogy nem a vallás az ami egy országot naggyá tesz. Attól lesz egy ország és annak nemzete nagy, ha képesek egymás hasznára lenni, építeni-szépíteni a környezetüket és képesek akkor is békében élni egymással ha éppen nem egyformán gondolkodnak vagy netán másban hisznek.


Amiket felvázoltál, a lehető legszűkebb gondolkodásmódra vall és remélem nem is gondoltad olyan komolyan, csak szerettél volna jópár kommentet. Bízom benned hogy így volt.

2017. febr. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!