Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy komoly megemlékezést és...

Egy komoly megemlékezést és beszédet muszáj ennyire igénytelen és közönséges emberek módjára tönkretenni?

Figyelt kérdés
Ennyire gusztustalanok a magyar emberek? Én sem szeretem se Orbánt, se fideszt, de nem süllyedek le egy papucsállatka szintjére, hogy kimenjek üvöltözni, fütyörészni, amikor március 15-én inkább megemlékeznünk kellene. Kár, hogy nem munkanap a mai, hogy az embereknek ne lenne se ideje, se energiája ilyet tenni.
2017. márc. 15. 11:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%

"amikor március 15-én inkább megemlékeznünk kellene."


A főnököd (Vitya) mégsem ezt teszi, Brüsszelezik, migránsozik meg szítja a feszültséget. Az aztán március 15-ére való, a tüntetők csak erre reagálnak. Ennyike.

2017. márc. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Az, hogy visszasülyedünk az ősemberek szintjére, és képtelenek vagyunk befogni a pofánkat egy megemlékezésen, verekedünk, lökdösődünk, az minden csak nem értelmes tüntetés.
2017. márc. 15. 11:42
 3/16 A kérdező kommentje:

[link]


Ilyesmiről beszélek. Primitivizmus a köbön.

2017. márc. 15. 11:43
 4/16 anonim ***** válasza:
77%

Egy papucsállatka tényleg nem megy ki fütyörészni meg üvöltözni, de nincs is véleménye!


Március 15-én megemlékezni kellene? Lehet, de akkor nem kéne aktuálpolitikai tömegrendezvényt csinálni belőle.


Ha munkanap lenne a mai, a Viktor-fanklub se tudna kimenni, bár garantálom, hogy akkor kivezényelnének egy rakás iskolást meg közalkalmazottat, meg már ma is itt vannak a lengyel légiósok, belőlük is kéne több. Bár tény, akkor lehetne mondani, hogy Kádár-nyuggerek meg munkanélküli panelprolik nem imádják csak a őfőméltóságát.

2017. márc. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
18%
Nem kéne az egész magyarságot lefikázni csak mert a hataloméhes ellenzék még ilyenkor is csak mocskosorbánozni tud.
2017. márc. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
72%

Az Orbán beszédben, semmi ünnepi megemlékezés nem volt.

Akkor mit zavartak meg?

2017. márc. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
2017. márc. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
79%

Kérdező!

Most őszintén, milyen "komoly" megemlékezésről beszélsz, amikor Viktor inkább gyűlöletet szit, uszít, politizál ahelyett, hogy méltóság teljesen megemlékezne a történelmi eseményről?

Március 15.-én, augusztus 20.-án és október 23.-án Brüsszelezik, rezsicsökkentésezik, migránsozik, Sorosozik, Gyurcsányozik, meg azt mondja, migránsok ostromolják Magyarországot és hogy Brüsszel erőszakkal akar terroristákat, illegális bevándorlókat betelepíteni, hogy elpusztítsák a magyarokat xD

Ez nem megemlékezés!

2017. márc. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
13%
Ott voltam, és láttam, hogy karonülő kisgyerekek, és családok mellett csinálták a fesztivált. A szülők szóltak nekik, hogy nem ezért hozták ki a gyereket, és hagyják abba, de nem értették meg. Ízléstelen volt.
2017. márc. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
79%

"nem süllyedek le egy papucsállatka szintjére, hogy kimenjek üvöltözni, fütyörészni"


Hál istennek valakik 1848. márciusában megtették. Ha most itt lennének lehet, hogy csöppet kikérnék maguknak, hogy Orbán a szájára veszi őket.

2017. márc. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!