Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Csurka István politikájá...

Orbán Csurka István politikáját vallja vénségére? Rémisztő, amiket mond

Figyelt kérdés
2017. márc. 16. 07:03
 1/5 anonim ***** válasza:
74%

Mitől rémisztő?

Orbánnal az a baj,hogy bort iszik,vizet prédikál.Az ellenkezőjét csinálja, amit mond.


Ha Orbán mindenben azt csinálná,amit megígér,kimond, akkor jól állnánk.

2017. márc. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%

Valóban rémisztő. Néha nem tudom, hogy elmebeteg, vagy csak gonosz ember, de lehet, hogy egyik sem csak frusztrált és nagyon korlátolt. Lehet, hogy bántalmazták a szülei gyerekkorában.


De mindegy is, a baj, hogy megválasztottuk, mert hülyék voltunk. Trumpot is megválasztották, tehát nem csak a magyarok dinnyék. Ez egy jelenség: választói bölcsesség hiánya, amire valamit majd ki kell találnunk, ha az emberiség túl akar élni.

2017. márc. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mára már Vona józanabb tényező Orbánnál. Döbbenetes... :(
2017. márc. 16. 09:17
 4/5 anonim ***** válasza:
93%

Én nem tudom mit vall Orbán, de hogy az esze elment az biztos. Csurka legalább az elveihez hű maradt, többre becsülöm, mint Orbánt.

A Vonás válaszodra reagálva. Tavaly voltam egy jobbikos lakossági fórumon és kellemeset csalódtam. Megéltük azt is, hogy Vona tisztábban lásson, mint Viktor.

2017. márc. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Értem a kérdésedet. Miért sértegeted a halott Csurkát?
2017. márc. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!