Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek nem undorító az a...

Szerintetek nem undorító az a lejáratás és karakter gyilkosság ami az Origo-n folyik?

Figyelt kérdés

Egészen elképesztő, hogy mi lett ebből az oldalból. Korábban nem teljesen, de nagyrészt pártatlan újság, ma a legundorítóbb fidesz propaganda és mindenki más lejáratása zajlik ott.


Botka László folyamatosan hazudik és egy korrupt szemétláda: [link]


Vona Gábor homoszexuális ügye tovább bonyolódik: [link]


Egészen elképesztő mi lett a magyar sajtóval.



2017. márc. 20. 16:00
 1/7 anonim ***** válasza:
22%
Ugyanez történik az indexen, hvg-n, csak a másik oldalt.
2017. márc. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Origót megvette egy fideszközeli cég, azóta ilyenek.
2017. márc. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
12%
Figyelj, szerintem jó lenne, ha lenne egy makulátlan ipse, aki az ellenzék élére állhatna, de ilyen nincs. Botka, Voan, mind simlis, vállalhatatlan alakok, egy cseppet sem jobbak mondjuk Orbánnál, sőt...
2017. márc. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
39%
A zsidesz kezében van az is, azóta ilyenek.
2017. márc. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%

Teljesen szubjektív, mert biztosan találsz olyanokat, akik lelkes olvasójuk, mert éppen az tetszik nekik, amit ott olvasnak.

Egyébként mondhatjuk rá, hogy undorító, de akkor el kell ismernünk, hogy az index, 444 és a hasonló oldalak szintén undorítóak. Mert szerintem ugyanazt a gusztustalan köpködést lehet mindkét pólus sajtójában olvasni, csak éppen a kereszttűzbe kerülő célszemélyek mások.

A sajtókultúra, mint olyan, kiveszett, és eltűnt Magyarországról. Persze lehet majd itt is politikai meggyőződés alapján bűnbakot keresni, hogy kik miatt, mikor, és hogyan, de legalább ezer ellenpélda is lesz mindegyikre.

2017. márc. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nagyot csalódtam benne, régebben az egyik kedvenc lapom volt. A cikkek színvonala totálisan zuhant, gondolom ez inkább annak köszönhető, hogy jó újságírókat rúgtak ki. Sajnos hazudnak és lejáratás is folyik, így azt ajánlom aki az origót olvassa az olvassa a másik oldalon lévő sajtótermékeket is, hogy teljes legyen a kép. Azt csodálom, hogy még hagyják néha a kommentelést, mert ott már 90%-ban az origó savazása folyik a legalja cikkjek miatt.
2017. márc. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
94%
Az origo a legalja, észak-korea sajtószínvonalát képviseli. 100%-osan igazodik a fityiszes elmebajhoz: féktelen hazudozás, lejáratás, bemocskolás, mindennapi tébolyodott Sorosozás (ma pl. ilyen elképesztően beteg, megbotránkoztató hazugságot kellett olvasni, hogy "Soros beavatkozott a francia elnökválasztásba" - egészen döbbenetes, az óvódás szintet sem ütik meg), na meg persze a folyamatos foci, ami a kutyát se érdekli, de mindig címlapon van. Én az origot a vicclapok kategóriájába sorolom egy jó ideje.
2017. máj. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!