Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én érzem azt, hogy...

Csak én érzem azt, hogy Magyarországon soha nem lesz általános jólét?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__85..


Elég csak megnézni az itteni válaszokat. Valaki felveti, hogy mit kellene tenni, erre támadások össztüzébe kerül és még meg sem indokolják, hogy mi a problémájuk, csak próbálják lehúzni a másik embert, mert szórakoztatja őket a másik rugdosása.

Ilyen mentalitással mit is akarunk?



2017. márc. 21. 08:17
1 2
 1/17 szántóvető ***** válasza:
54%
nem lesz,de nincs is rá össztársadalmi igény.pont jó így ahogy van,ez a nagy többségnek megfelel.akinek meg nem,az külföldben gondolkozik. [link]
2017. márc. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
51%
Tény, hogy nem lesz. Ez a nép képtelen összetartani, ráadásul egyre butább és lustább. Nem adok 500 évet és márcsak Erdélyben lesz magyar.
2017. márc. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
41%
Az általános jólét nem megvalósítható kapitalista alapon. Amerikában vagy Japánban sincs általános jólét, pedig egy kicsit (XD) fejlettebbek nálunk.
2017. márc. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 szántóvető ***** válasza:
37%
3-as nyugat-európában nem kapitalizmus van?
2017. márc. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Én is pontosan erre gondoltam, szántóvető.
2017. márc. 21. 08:50
 6/17 anonim ***** válasza:
52%
Igen, Nyugat-Európában kapitalizmus van, meg nagy társadalmi egyenlőtlenségek és sok sok csöves is.
2017. márc. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
40%
Miért nem azt kérdezed, hogy "Mikó lösz má jó neköm??? Mikó adnak pézt???" ahelyett, hogy olyan fogalmakkal dobálózol, amelyeknek a jelentésével nem vagy tisztában?
2017. márc. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 szántóvető ***** válasza:
67%
én nem tapasztalok tapasztalok társadalmi sem egyenlőtlenségekből akadó feszültséget,sem sok-sok csövest.ott aZ egyszeri munkásember megkapja a kis fizetését és vígan elvan belőle.nem szűkölködik,ne nyomorog.innentől fogva nem is érdeklik a társadalmi egyenlőtlenségek.ő is beletörődik abba ami van,de nincs oka elégedetlenkedni.
2017. márc. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nyugati vagy legalább ahhoz közelebbi jólét még hosszú ideig nem lesz, amíg ilyen emberek kormányozzák az országot, akiknek fő célja hatalmon maradni. A nép sajnos bármilyen rossz pártot képes megválasztani, jó pártot eddig sosem választott, a két legrosszabb volt legtovább hatalmon, a legnagyobb támogatással.
2017. márc. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
74%
Nincs olyan, hogy általános jólét. Ez azoknak az álma, akik lusták tenni valamit a boldogulásukért.
2017. márc. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!