Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kormány 3 éven belül be...

A kormány 3 éven belül be akarja vezetni a lőgyakorlatot és a külömböző kűzdősportokat az iskolába. Mit szólsz hozzá?

Figyelt kérdés

3 éves rövidtávú terv az iskola keretein belül rendezett lőgyakorlat.


Én nagyon örültem volna neki, ha annak idején általános iskolában lett volna ilyen óránk.


Később persze vettem légpuskát, sőt már pisztolyom is van, de ha ezt oktatási szintre emelnék szerintem hasznos lenne.


Mit gondoltok?



2017. márc. 22. 00:03
1 2 3
 21/22 Pro Patria ***** válasza:

Elolvastam, de ez csak légpuskákról szól, amit ki is emelnek.

A másik két link pedig a népszava közlését veszik át.

Egyébként a jonvédelem tömegtermékesítését eddig sem, most sem tartom jó ötletnek.


Az nagyon jó érzés, hogy látszik, komolyan veszik, és olyan és annyi változást eszközöltek a Honvédségben, mint régóta nem volt, látszik, hogy nem engedték el a kezét, és ez különösen megjelenik Simicskó honvédelmi miniszter hozzáállásában most, ami pozitív, de ezeknek a változásoknak a többségével, az irányvonallal nem értek egyet.

2017. márc. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 Kecske.9000 ***** válasza:

Szerintem:

A gyerek tanulja meg a fegyverek használatát. Mi a jobb?

Ha lát egy Berettát a játszótéren, felkapja és ráfogja valamelyik iskolatársára, merthogy az 20 perce beszólt neki?

Mégis inkább az hogy ellenőrzi a töltenlenséget és odaadja a tanárnak nem?

2018. nov. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!