Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki fütyül a nemzeti ünnepen...

Aki fütyül a nemzeti ünnepen Orbán beszéde alatt, az pontosan mit akar elérni, és miért teszi?

Figyelt kérdés
Mert én azt értem, hogy Orbánt utálja, de ez nem elég ahhoz, hogy sok százezer ember ellen, akik egy beszédet hallani akarnak, kellemetlenséget okozzanak, ha csak ennyi lenne akkor az nagy önzőség és bunkóság lenne, nem Orbánnal szemben, hanem a többi emberrel szemben. Mármost lehet hogy nem önzőség, hanem valami konkrét cél van, hogy pl. ne tudja elmondani a beszédet, vagy bekerüljenek a TV-be, vagy mások megismerjék a véleményüket. De egyik sem racionális, és mindegyik önző. Mert az emberek a véleményüket már régóta tudják, ahhoz nem kell most belefütyülni, bármikor máskor tüntethetnek, fütyülhetnek, és már elve ismerjük az újságból és a hiradóból a véleményüket. Orbán, ha akarja elmondja a beszédét, ha meg nem mondja el, akkor nekik attól jobb lesz? Én nem látok olyan logikát, hogy ez ne lenne irdatlan nagy tahóság, mint mondtam nem Orbánnal, hanem másokkal szemben. Az OK, hogy testi sértés, meg önbíráskodás nem lehet, de ez illetlenség, és ha a bíróság jogilag meg is engedi, attól még illetlenség. Ez kb. olyan, hogy köztéren nem pisilünk, bár azt tiltják is, ezt mégis megengedték.

2017. márc. 22. 11:30
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Semmit, szánalmas senkik. A múltkor a szocik is kifütyülték a füttyögősök főbohócát, meg most is volt valami balhé. :D


[link]

2017. márc. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 Salx Narval ***** válasza:
100%
Hát amit én a TV-ban láttam a fővárosi pártok beszédeiből az minden volt csak nem ünnepi megemlékezés. Engem nem a fütyülés zavart hanem a megemlékezés hiánya. Ha nem propaganda beszédet tartottak volna hanem ünnepit akkor természetesen felháborítónak tartottam volna a megzavarását bárki részéről. Ezt a dolgot a fővárosi embereknek kellene rendbe rakni úgy, hogy külön ünnepelnek a fröcsögő pártoktól civil összefogásban egységesen.
2017. márc. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!