Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki fütyül a nemzeti ünnepen...

Aki fütyül a nemzeti ünnepen Orbán beszéde alatt, az pontosan mit akar elérni, és miért teszi?

Figyelt kérdés
Mert én azt értem, hogy Orbánt utálja, de ez nem elég ahhoz, hogy sok százezer ember ellen, akik egy beszédet hallani akarnak, kellemetlenséget okozzanak, ha csak ennyi lenne akkor az nagy önzőség és bunkóság lenne, nem Orbánnal szemben, hanem a többi emberrel szemben. Mármost lehet hogy nem önzőség, hanem valami konkrét cél van, hogy pl. ne tudja elmondani a beszédet, vagy bekerüljenek a TV-be, vagy mások megismerjék a véleményüket. De egyik sem racionális, és mindegyik önző. Mert az emberek a véleményüket már régóta tudják, ahhoz nem kell most belefütyülni, bármikor máskor tüntethetnek, fütyülhetnek, és már elve ismerjük az újságból és a hiradóból a véleményüket. Orbán, ha akarja elmondja a beszédét, ha meg nem mondja el, akkor nekik attól jobb lesz? Én nem látok olyan logikát, hogy ez ne lenne irdatlan nagy tahóság, mint mondtam nem Orbánnal, hanem másokkal szemben. Az OK, hogy testi sértés, meg önbíráskodás nem lehet, de ez illetlenség, és ha a bíróság jogilag meg is engedi, attól még illetlenség. Ez kb. olyan, hogy köztéren nem pisilünk, bár azt tiltják is, ezt mégis megengedték.

2017. márc. 22. 11:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
71%
Mit akarsz te azon hallgatni, hogy Orbán beszél?
2017. márc. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
83%
Gondolom, akkor is ilyen kis harcias politikusvédő voltál, amikor 2010 előtt Gyurcsány beszéde közben skandálta a sok illetlen, tahó ember, hogy "GYURCSÁÁÁNY TAKAROGGY!!!"
2017. márc. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
19%
Én sokáig voltam Jobbikos, talán ha most lenne egy népszavazás, még mindig rájuk szavaznék, de a Jobbik sokat esett a szemebe. De mikor még 100%-ban Jobbikos voltam, akkor se fütyültem volna ki Orbán Viktort, nem csak a fenti véleményed miatt. Mindig is bunkóságnak tartottam kifütyülni egy kormányfőt Március 15-én, még Gyurcsánnyal se tettem volna meg, pedig nála ocsmányabb, utáltabb csótányt nem ismerek. A másik okom pedig az, hogy Orbán Viktor, ha szeretjük, ha nem, egy olyan szintű vezető, aki a Magyar Köztársaság egyik legnagyobb vezetője. Ahogy Horthyt is utálták saját korszakában, most sokan istenítik. Visszafogjuk még sírni Orbán Viktort, ha a Jobbik vagy másik párt kerül hatalomra, ezt én mondom, jobbikosként. Orbán Viktornak igaza van, a Jobbik lassan tényleg besimul, csicska párttá válik, nem feltétlenül Simicska csicskája, hanem az oroszoké, meg ki tudja még kié. Ha nem állítják meg saját züllésüket, lassan éppen olyan utált párt lesz a nemzeti radikálisok szemében mint a SZDSZ meg Gyurcsány. Természetesen, még reménykedem abban, hogy megállnak a saját züllésükben.
2017. márc. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
70%

"Ahogy Horthyt is utálták saját korszakában, most sokan istenítik."


Igen, könnyű úgy isteníteni őt, hogy egy percet nem éltél az általa vezetett országban és csak a mézes-mázos, jobber szólamokon keresztül ismered a Horthy-rendszert.

2017. márc. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
24%
Éppen így fogják isteníteni Orbán Viktort 50 éven belül, meglátod.
2017. márc. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
34%
50 év múlva már Magyarország sem lesz.
2017. márc. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
68%

2041-et írunk, 78 éves korában elhunyt Orbán Viktor, Magyarország miniszterelnöke.

A halotti menet a Hősök Teréről indul, körülbelül 200 ezer ember van a jelen, az ország lakosságának mintegy tizede.

2017. márc. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
66%
Örülj neki, hogy csak kifütyülik a Szentedet és mást nem csinálnak vele.
2017. márc. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
23%
Az 1%-os törpepártok akartak ezzel a megmozdulással kormányváltó erővé erősödni.
2017. márc. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
71%
Orbán hívei sem érdemelnek mást. Nem tudom sajnálni őket.
2017. márc. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!