Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Közmunkásokat alkalmazhatnak,...

Közmunkásokat alkalmazhatnak, magán cégek is?

Figyelt kérdés
A fidesz újabb terve.
2017. márc. 23. 13:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mindenki közmunkás lesz. Orvosok, ügyvédek, bankigazgatók, de még a sarki fűszeres is közmunkás lesz.
2017. márc. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Még csak az kéne. Akkor az Audi, Bosch, Merci meg az összes egyébként is felháborítóan keveset fizető nyugati rabszolgagyár közmunkát fizetne. De nem baj, mert akkor legalább nem lenne munkanélküliség, remek logika :D Hajrá Fidesz, hajrá Magyarország!
2017. márc. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Még jó, hogy az összes fidesz ismerősnek (maffiának) van magán cége.
2017. márc. 23. 13:55
 4/6 A kérdező kommentje:
Én is voltam 1 hónapig közmunkás, a városunk elitjeinél tettünk-vettünk.
2017. márc. 23. 13:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tudtam, hogy eddig is bérbe vehették a közmunkásokat magáncégek az önkormányzatoktól.
2017. márc. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Csodálatos, hogy mennyire fel lehet háborodni a multikon. Mag az is csodálatos, hogy őket a kormányok engedték ide, a működésüket a kormányok szabályozzák törvényekkel, de a kormányokat senki se tartja gazembernek.

A bérgyilkos csúnya ember. Aki felbérelte, szép ember, jó ember. Nagyszerű logika.

2017. márc. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!