Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor mennyire becsüli...

Orbán Viktor mennyire becsüli meg a keményen dolgozó kisemberek munkáját?

Figyelt kérdés

[link]


ugyanaz:


"Az ország eredményei nem a kormány eredményei ...

... Magyarország sikerei annak köszönhetőek, hogy az emberek az elmúlt években rengeteget dolgoztak, hajlandóak voltak változtatni, hajlandóak voltak újragondolni az életüket, hajlandóak voltak még több munkát végezni, hajlandóak voltak hozzáigazítani a saját terveiket az Európa előtt álló jövőhöz. Megértették, hogy miben kell jobbnak lenniük nekik is, ha azt akarjuk, hogy az ország előrejusson. Szerintem jól döntöttek, és jól dolgoztak, és amikor önök bennünket próbálnak támadni, akkor nem tudom, miért nem veszik észre, hogy a magyar embereket sértik meg, őket nézik le, őket becsülik le. Amikor elvitatják azt az eredményt, amit tízmillió ember közösen ért el ebben az országban, akkor nem a kormány sikereit vitatják, hanem megsértik az embereket, akik dolgoznak nap mint nap. Szerintem ez egy buta politika, ám nem az én dolgom, hogy tanácsokat osztogassak az ellenzéknek, de higgyék el, ez nem vezet sehova. Azt szeretném kérni önöktől, hogy becsüljék meg jobban a magyarok munkáját."



2017. márc. 25. 00:22
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

Lehet,hogy illúzióromboló leszek,de ezeket kommunikáció szakon végzett kommunikátorok írják,akiknek csak az a feladatuk,hogy azt írják le,amit a legtöbb Fidesz szavazó hallani akar.

Szerintem Orbán el se olvassa rendesen,legalábbis az utolsó homogenitásos beszéde egyértelműen erre utal...


Ha engem kérdezel,akkor a magyar lakosságot reménytelen csürhének gondolja,éppen ezért a hozzáállása is olyan..

2017. márc. 25. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%

Az egész Fidesz-kormányt és Magyarországot is az tartja életben, hogy a magyar emberek hajlandóak aprópénzért is gürcölni, pusztán becsületből, nehogy megszólják őket az ismerősök, hogy nem akarnak dolgozni és hogy mennyire lusták.

Ez a nagy szerencséjük és minden eddigi kormánynak ez volt a nagy szerencséje a magyarokkal és ezért nem volt eddig államcsőd, mert a magyar ember szarért-húgyért hajtja magát és fenntartja az országot, miközben a haverok annyit rabolnak, amennyit tudnak.

2017. márc. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%
Nagyon szereti őket. Csak a javukat akarja!
2017. márc. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%

Hát hogy Orbán Viktor mennyire becsüli meg a keményen dolgozó kisemberek munkáját?


Először nézzed meg, hogy mennyit keres egy beteghordó, egy nővér, egy szalag melletti melós vagy egy közmunkás. Vagy nézzed meg mennyit keres egy orvos, akinek az lenne a dolga, hogy emberi életeket mentsen, vagy egy tanár, akinek az lenne a dolga, hogy megtanítsa az életre felkészítse a gyerekeinket.


Utána meg nézzed meg, mennyit keres Habony meg Rogán, akinek helikopterre is telik, hogy Lázár János 4 éves fiának már 70 milliós budai villa van a nevén. Hogy Mészáros Lőrinc 2010 óta egy gázszerelőből az ország egyik leggazdagabb embere lett.


Ebből látszik, hogy kiket becsül meg igazán Orbán és az általa vezetett párt.

2017. márc. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
48%
Lefingja a dolgozókat. Őszerinte aki nem tud munka nélkül milliárdokat összelopni az silány, életképtelen ember és dögöljön éhen 47 ezerből.
2017. márc. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!