Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Valóban a cigány-bűnözés...

Valóban a cigány-bűnözés ellen erősítik a rendőrséget?

Figyelt kérdés

Mivel sejtem a a válaszokat, előre válaszolok sok olyan válaszadónak, aki még nem is válaszolt a kérdésemre:


érdekesek vagytok ti szabolcsiak, ózdiak, miskolciak stb. én Budapesten élek, és a 6-7-8-9 kerületben mozgok, és mint köztudott ezekben a kerületekben él a legtöbb cigány, talán nagyobb arányban mint Ózdon, vagy Szabolcsban, vagy Miskolcon. Nem vagyok sem cigány sem cigány-származású. Itt, ahol élek, nem nagyobb a bűnözés, mint régen volt, ja, és régen is a 9-ben laktam a Mester utca környékén, ami nem fehér negyed.


Szerintem Ti mindannyian félreértitek OV renderősítő intézkedéseit. OV nem a cigányoktól fél, és nem a cigányok ellen erősíti a rendőrséget.


OV az ő ellenségeitől fél, és azok nem a cigányok, azok származástól teljesen függetlenek.


Ez a cigány-bűnözés, csak porhintéses duma a szembe, a valódi ok nem ez.


Megállapítottam kedves válaszadók, hogy szemeitek előtt köd van, nem láttok tovább az orrotoktól. Pont ilyen embereket vezet a fidesz, de még a jobbik az orruk után, vagyis bedobja a köztudatba a cigány-bűnözést, a háttérben pedig egészen más célok vezérlik a rendőrség megerősítését.


Az lenne a kérésem kedves válaszadók, hogy hagyjátok ezt a süket cigány-bűnözéses dumát, és próbáljuk meg felfedni a valódi okát a rendőrség megerősítésének. Ki tudja mi mozog az Orbán Viktor fejében? Engem a válaszokban inkább az ilyen gondolatok érdekelnének.


Köszönök előre is minden választ.


Aki nem a kérésemnek megfelelően válaszol, és elkezdi szajkózni az agyoncsépelt fideszes, kdnp-s, vagy jobbikos mondatokat, azt mindet könyörtelenül lepontozom, inkább ne válaszoljon egyetlen habzó szájú, nyálköpdöső morvai krisztina követő, sem jobbikos vagy fideszes, sem pedig álszent keresztény kdnp-s.


Csak értékes és higgadt válaszokat várok, legyen egy db. válasz, de az legyen értelmes.


Még egyszer mondom, nem kell sem a budapestieket ócsárolni, sem a nemzetiségeket, sem senkit. Ne koptassa az ujját az aki köpködni akar.


Nem célom sok választ kapni, ha nem tudsz értelmesen válaszolni, inkább ugord át ezt a kérdést!


2010. máj. 12. 05:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%

Útszéli fényképésznek szerződtetik őket. A cigánybűnözés felszámolásából nekik nem lenne bevételük.

Akármennyire is elcsépelt... Nem ugyanaz a helyzet Budapesten, mint Szabolcsban. Pesten még csakcsak akad munkaféle (nem rendes munkahelyre gondolok, lopott telefonnal seftelés, meg ilyenek), Borsodban, Szabolcsban tényleg közel semmi (munka) lehetőség nincs. Viszont nagy a csábítás a szomszéd kertje felől. Sajnos Kolompár Orbán kijelentése sem segít. Erősen úgy hangzik, hogy ha amíg egy cigány nem dolgozik, addig "joga" a lopás.

2010. máj. 12. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%

Orbánnak egyetlen célja van: a hatalom megerősítése.

Ezért kell a kettős állampolgárság (2-3 millió potenciális szavazó),ezért kell minden posztra a Közt.Elnöktől az igazságszolgáltatás minden vezetőjének Fideszes- emberre való lecserélése. Ezért mennek neki a Jegybank Elnökének is. Minden hatalommal bíró posztra OV embere kell. Ezt tapasztalhatjuk ott is,ahol Fideszes az önkormányzat.

Ezért kell erős rendőrség,hogy határozottan lépjenek majd fel a háborgók ellen.

Diktatúra a demokrácia mezébe bújtatva.

Csak erre a a hívei későn jönnek majd rá.

2010. máj. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%

A 8. ker.-ben lakok, fehér vagyok, és azt kell hogy mondjam egyáltalán nem olyan a közbiztonság amilyet a "8.kerületre" rásütöttek.


A kérdéssel kapcsolatban a 67%-kal értek egyet.

OV minden eszközzel erősíti a hatalmát, és mindenki az ellensége aki a hatalmát veszélyezteti.

Nem vagyok fideszes, de ha a hataloméhségével egy kicsit is az ország javára válik, még elégedett is leszek vele.

2010. máj. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
41%

ki mondta, hogy OV a cigánybűnözés ellen lép fel? van aki ezt elhitte?


amúgy nyilván hatalommegerősítés. semmi több. biztos fél a következő zavargásoktól.

2010. máj. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
Ha más nézőpontú emberek véleménye nem érdekel, akkor ez nem kérdés, hanem csak szimplán a saját állításod megerősítését várod, tehát nincs helye a gyakori KÉRDÉSEK oldalán. Helyette inkább hozz létre egy fórumot ebben a témakörben!
2010. máj. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
59%
Azért erősíti meg a rendőrséget, hogy a Gárdát és a Jobbikot szétverjék.
2010. máj. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
27%
Attól függetlenül, hogy OV most mindent meg fog tenni, hogy lerendezze az MSZP-s, Jobbikos, Gárdás gyülekezeteket, a cigánybűnözés még egy létező probléma. Senki sem mondta hogy a Fidesz ez ellen fog fellépni.
2010. máj. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
09:44-nek van igaza, de jó lenne ha kicsit viszafognák a cigányokat
2010. máj. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért kell a rendőrség megerősítése, ti agyatlanok, mert ma Mo.-n rémes a közbiztonság. Elég lenne kimennetek néhány vidéki falura, és ott rögtön tapasztalnátok. A nagyobb rendőrség a közbiztonságot fogja szolgálni.
2010. máj. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem
2010. máj. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!