Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lesz a lakosság többségével...

Mi lesz a lakosság többségével, ha lakhatatlanná válnak a panelházak?

Figyelt kérdés
Ugyanis az elsők már közelítenek az 50 évhez. Pont Ennyire tervezték ezeket az épületeket. Gondolkodnak vajon ezen az agyament politikusok? Ha nem, abban az esetben 20-30 éven belül eltiporják őket a Földről, az biztos! Persze gondolkodni kevés, terv is kell, mert sok lesz a hajléktalan...

2017. márc. 27. 13:49
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Egyszer kiderül, meddig bírják/bírták ezek az épületek.
2017. márc. 28. 20:23
 12/15 anonim ***** válasza:

Biztos kitalálnak valamilyen technikát arra, hogy ez a szerkezet is javítható legyen és ne kelljen lebontani az egészet 20 év múlva. Viszont ha nincs megoldás, elhiheted, hogy a szakértők idejében szólnak az aktuális kormánynak, hogy ezzel a problémával valamit kezdeni kell.


Az indulatodat nem tudom hova tenni. ("Gondolkodnak vajon ezen az agyament politikusok?")

2017. márc. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Semmilyen indulat nem játszott szerepet a kérdés megfogalmazásakor. Sajnos agyament emberek irányítják a Föld összes országát. Ez tény, sajnos...
2017. márc. 31. 05:53
 14/15 anonim válasza:
Egészen pontosan az az 50 év csak 30 év. De van ez a bizonyos "panel+" program. Tehát vam vele foglalkozva.
2017. ápr. 15. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ha valamihez értettek itt a rossz emlékű keleti blokkban, akkor az a panelházak építése volt. Szerintem az akkori tervezők, mérnökök is meglepődnének rajta, hogy milyen mocskosul strapabíróra sikerültek. Én évekig laktam Budapesten százéves polgári lakásokban, mielőtt tudatosan panelba költöztem volna. Én inkább előbbiekért aggódnék a nyirkos-dohos, nedves falaikkal meg a korszerűtlen gázkonvektoros fűtésükkel.

Nyugaton is vannak vasbeton-szerkezetes házak, amiket pl. az úgynevezett brutalista stílus jegyében építettek. Reneszánszukat élik. Mindenki imádja, magasabbak a négyzetméter árai, mint sok más lakástípusnak. Feleslegesen aggódsz.

2017. ápr. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!