Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Romániában bevált a DNA,...

Ha Romániában bevált a DNA, akkor nálunk is szerintem, egyet értesz velem?

Figyelt kérdés

Magyarországon is lehetne, sőt, szerintem egyenesen kellene , létfontosságú lenne egy Nemzeti Korrupcióellenes Igazgatóság, ami úgy működne mint Romániában. Eddig valóban lekapcsoltak minden korrupciós ügyet ami titokban volt is. Az esetek csak 10%-ában mentett fel a bíróság általuk per alá vont politikusokat. Sokat segítene a magyar közéleten ha nem kéne beszélni a korrupcióról mert megoldódna ezzel a Mészárosok, Matolcsyk problémája. Egyet értetek?


hogy lehetne szerintetek felállítani egy ilyen testületet, a leghatékonyabban?


Miért nincs erre egy mozgalom egy politikai mozgás, egy követelés széles körben?


megtalálnánk hozzá laura Kövesi magyar megfelelőjét is ? Szerintem minden további nélkül.



2017. márc. 31. 15:35
 1/10 PresidentEvil ***** válasza:
95%

.

Biztosan működhetne a dolog, de az a kormány, amelyik most elrendelhetné ennek az szervezetnek a létrehozását, egyáltalán nem érdekelt a korrupció felszámolásában, politikusok bilincsben való elvitelében még kevésbé.

2017. márc. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%
Ne légy fasiszta jobbikos. Elég, ha én az vagyok. Ez a terv ugyanis csak az Ő érdekük. Persze, ha úgy müködne, mint ott.
2017. márc. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Magyarországot mindenki szétlopta, a politikusok, a maffia, a nyakunkra jött félmillió román, akik a cigányok elől vették el szépen fokozatosan a munkát, a kínaiak, a Vietnámiak, a török pénzmosó drogárusok, a szír pénzváltók, és lehetne sorolni. Ez az ország elveszett. Ezt jól tudja a politikai elit, ezért tudják az EU-s pénzeket tonnaszámra kilopni, mindenféle Off shore cégen keresztül, kamutanulmányokkal, plakátkampányokkal, irreális költségvetésű cégekkel, médiatámogatással, kilóra megvett online hírportálokkal, és megannyi ravasz, tisztességtelen módszerrel.

Kilóra megvett rendőri felső vezetéssel, mint a nem olyan nagyon régen napvilágot látott eset is bizonyított.

2017. márc. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
És ki vezetné? Pintér vagy Kubatov?
2017. márc. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

előző:


"megtalálnánk hozzá laura Kövesi magyar megfelelőjét is ? Szerintem minden további nélkül."

2017. márc. 31. 16:25
 6/10 anonim ***** válasza:

Értem. Szóval szerinted Romániában Laura Kövesi valami diktátorféle és egyedül működteti az egész DNA-t és akit tetten ér, arra rámutat és már viszik is?

És ezt az egészet nem a román kormány támogatásával, hanem az ellen csinálja, ahogy nekünk itthon a Fidesz-kormány ellen kellene?

2017. márc. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
34%

Romániában, de nagyvonalakban Európában is lépcsőzetesen alakultak ki a DNA féle szervezetek, ugyanis a legelső korrupció ellenes szervezetek is korruptak voltak!


Románia azért futott néhány kört, mire egy DNA-hoz hasonló szervezet komolyabb sikereket tudott elérni.


Mo.-on is lehetséges lenne szerintem, persze (véleményem szerint) csak az előbb említett lépcsőzetes felfejlődésével sajnos. De emellett is vannak még vitatott dolgok, ugyanis (maradva a példánál) a DNA-t is sokan kritizálják azért, amiért akár titkosszolgálati anyagokat is felhasználnak, ergo kicsit "a cél szentesíti az eszközt" filozófiát követnek.


"Miért nincs erre egy mozgalom egy politikai mozgás, egy követelés széles körben?"


Követelés van, nem azzal van a probléma, hanem az emberek hiányával. Romániában megközelítőleg 150 ezer ember is tüntetett már a téma kapcsán, míg nálunk...

2017. márc. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Ha Romániában bevált a DNA, akkor nálunk is szerintem, egyet értesz velem?"


https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__85..


2-es, 6-os, 7-es válasz...

2017. márc. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
29%

DNA egyenlo volt a korrupcioval, sot a foigazgatot is letartoztattak!


Aztna majd CIA atvette a vezetest ott, es mindenkit, aki politikailag tudta befolyasolni USA akaratat, azt mind elovettek, kivizsgaltak, letartoztattak. Meg az artatlanokat is, akiket majd par honap utan elengedtek, de addig nem nagyon tudtak befoylasolni a kozvelemenyt, es megvoltak erossen fenyegetve is! Ugyanakkor eleg sok magyar telepulesrol magyar polgarmestereket, politikahoz ingadozo magyar embereket is elovettek, fenyegetes celjabol, akikert az ottani magyar lakossag megvedett, es ujravalaszottak oket!


Ennyit a DNA-rol!


Kicsik vagytok meg ehez, kicsi orszagokat a nagyok iranyitjak, es befolyasoljak! MAgyarorszaggal is ezt tettek, amig a Fidesz be nem tett nekik! Aki nem hiszi az vak, hulye, vagy hazaarulassal mondja az ellenkezojet, mert abbol neki nyeresege van!


Es amit irsz, szazalekokat, statiszkikat, az annyira ostobasag es hazugsag, be is nyelted mint a maci a mezet! Tobb roman politikus bevallotta, hogy kulfold iranyitja, hogy kit csukjanak le, tegyenek el a politikabol, ezek utan, a hatterbol CIA es USA vezet mindent!

Ezek utan a PSD part elolepett es megmondta a volt miniszterelnok, Victor Ponta, hogy Soros es bandaja all a hatterben, hogy tonkretegyek Romaniat, is! Meg eleg sok roman-magyar politikus megmondta, hogy DNA-t kulfoldi hatalmak iranyitjak!

2017. márc. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
60%

Én le lettem pontozva, mert elmondtam a véleményemet, a 32%-os pedig háttérhatalmak tömegét kántálja és arra ad, amit egy politikus mondd?


Látszik, hogy még tényleg nem állunk készen egy DNA-ra.

2017. márc. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!