Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik nem ellenzik Soros...

Akik nem ellenzik Soros György tevékenységét azokat egyet is értenek vele, illetve a "nyílt társadalom" elképzelésével?

Figyelt kérdés

Soros György nagyjából megegyezik egy átlagos liberálissal.

Olyan Magyarországot vagy akár más európai országot képzel el,tart ideálisnak, ahol minden 2. ember vagy színes idegen vagy transzvesztita vagy fejkendő keleti.Az utcaképet ők uralnák jobbára.

A kontinens jogos örökösei pedig kisebbségben vagy kisebbséghez közeli állapotban lennének.


Ezt jelenti a nyílt társdalom.

Búnuszként, genderista oktatás lenne,nemsemlegesség...stb


Aki nem ellenzi Sorost, az gyakorlatilag ilyesmit akar.



2017. ápr. 1. 22:03
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
17%

#10


Mert neked aztán van, mi?

2017. ápr. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
92%
Ahogy számolgatom a "Sorosozós" kérdéseket, egyre inkább kezdem úgy érezni, hogy Soros egy természetfeletti szuperlény...
2017. ápr. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
86%
Viszont már nem fiatal és kíváncsian várom, hogy a halála után mihez kezdenek a "rajongói". Ki kerül helyette a célkeresztjükbe?
2017. ápr. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
94%

"Azt kell, hogy mondjam, hogy az elöttem író 9 válaszolónak halvány lila gőze sincs a politikáról. Mégis ide írogatnak. És ez kivetíthető nagyban is. Emberek ugatnak olyan dolgokról amiről semmi fogalmuk."

Főleg, amikor a magadfajták ugyan joggal bírnak, mint én. Nekem ez fáj a legjobban.

2017. ápr. 2. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
19%
Hát, kérdező, az összes szánalmas liberálist magadra szabadítottad ezzel a kérdéssel. Ennél a néhány darabnál több viszont nincs is ebben az országban, szerencsére.
2017. ápr. 2. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
90%

Gendertudományt szinte minden magyar egyetemen oktatnak, a debrecenin, az óbudain stb.


Azokat is zárassuk be! Menjen mindenki lakatosnak, arra szükség van, egyetemistákra nincs, azok úgyis kimennek külföldre, akik meg itthon maradnak az meg kormányellenes propagandát fog folytatni!

2017. ápr. 2. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
90%
Azt hittem a pincémben van troll, a szag alapján de nem. Innen jön.... :-)
2017. ápr. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
90%

Idefigyelj!


Nem érdekel Soros György ezért nem ellenzem a munkájat. Soros Gyuri bácsi nem politikus nem diktátor, hanem üzeletember és spekuláns. Ez külön dolog. Ne keverd a szezon a fa... Jó a fazonnal.

Nem ilyesmit akarok amit leirtál vagy lehet ha a liberális énemet kérdezzük. De van egy jóhírem: Soros György meg nem akar ilyet. Szarik rá konkrétabban.

2017. ápr. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor mindig elképzelem ahogy egy öreg milliárdos azzal tölti az idejét, hogy gonosz terveket szovögessen a világ és a társadalom elpusztítására és állandóan idegeskedjen ilyen tervek miatt. Teljesen hihető. :D


Azt is elképzelem, hogs milyen egyszerű ertelmi szintje lehet embereknek, akik szerint ez igaz.

2017. ápr. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Én egy őszinte ember vagyok.....

Kvrvára les..zarom Soros Györgyöt, de ahogy a Fidesz megpróbálja liberális puccsistának beállítani, attól a gyomrom forog......

Lassan már arról is a Soros tehet, hogy késnek a vonatok, vagy hogy bas.zik a 3-as metró......

Orbán felébred, szorulása van, ki tehet róla???

Hát persze, hogy Soros György...........

Elegem van már ebből a rohadt országból, a baloldalnak meg összekéne fognia, és le kéne váltania ezt a senkit a miniszterelnöki posztról, a Jobbikot pedig nem hogy a parlamentbe, még a sarki közértbe se engedném be, Vona Gábor és a ,,barátai" meg mehetnének ahová valók: a bu.z.ibálba..........

2017. máj. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!