Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország elképzelhető...

Magyarország elképzelhető lenne egy ilyesmi szolidaritás a melegek mellett?

Figyelt kérdés

Hollandiában egy homofób támadás után heteró férfiak kézen fogva mentek az utcán ezzel tiltakozva a brutalitás ellen...


[link]


2017. ápr. 5. 16:32
1 2
 11/20 Molyember ***** válasza:
41%
HakapesziM, ismered a "csúszós lejtő" megnevezésű érvelési hibát? Na, mostantól ismered.
2017. ápr. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
31%

11.


Hú, most hallom először.

2017. ápr. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
49%

10-11#


Mindenki ismeri az ateervelesihibad.hu-s baromságokat. De itt most nem erről van szó.

Röviden tömoren arról van szó, hogy hülyeséget beszélsz.


Teljesen más a téma, és te 2 mondattal áteveztél a fidesz politikájára meg az oroszokra.

Úgy, hogy a homoszexuálisokról volt szó.

Téged ez nem is érdekel csak azért írtál, hogy fideszezhess meg Putyinozhass egy jót.


Szóval te csak ne érvelési hibázz, mert a te válaszod egy totális inkompetens baromság volt ami egyáltalán nem vágott a témába. Ha úgy tetszik az egész egy nagy érvelési hiba volt.


Nem nekem kell újraolvasnom a te válaszodat. Hanem neked magadnak, aztán elgondolkoznod, hogy ez hogy jön ide.

2017. ápr. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Molyember ***** válasza:
32%
Válaszoltam a kérdező kérdésére, és mivel eldöntendő volt, hogy ne csak egy "nem"-et írjak, kifejtettem az okát, ami nem a Fidesz, hanem a Fidesz szavazóinak nagyját kitevő emberek. Ha ennyire nehezedre esik értelmezni egy rövid választ, akkor talán nem kéne baromságnak nevezni egy oldalt, ami közérthetően összeszedi az érvelési hibákat, hasznosabb lenne, ha szorgalmasan olvasnál, mert így csak lemaradsz.
2017. ápr. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
40%

#14


Jaaa értem


Tehát a "Fidesz szavazóinak nagyját kitevő emberek"-től szerinted semmiféle toleranciára nem lehet számítani.

Az mindjárt más. :)


Erre ne is válaszolj csak írd le, hogy mi az érvelési hibám. Vagy le se írd. Linkeld az ateervelesihibad.hu-t és te nyertél. :)

2017. ápr. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Molyember ***** válasza:
35%
Itt nincs érvelési hiba, mert pontosan ezt mondtam. :D Ember, szerintem ne égesd magad.
2017. ápr. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Estádio de Felchút ***** válasza:
47%
Nem. Én a csajom kezét fogom, ha nincs ellenedre.
2017. ápr. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
#16: Itt csak te vagy az aki égeti magát és csak gyűlölködni tud.
2017. ápr. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Molyember idejött Putyinozni fideszezni. Hogy mi a kérdés az teljesen mindegy. A válasz gonosz putyinfidesz
2017. ápr. 6. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Elolvastam a cikket és megnéztem a képeket. Egy valamit meg kell érteni Hollandia és a nyugat más világ. Mi nem tartozunk oda és most az a tendencia, hogy ne is tartozzunk. Magyarországon még az elfogadó férfiak se nagyon hangoztatják, hogy elfogadják a melegeket. Nem csak a homofóbia van jelen, mert lehet valaki homofób és undorodhat a melegségtől szive joga hozzá, hanem a probléma a b@%zulástól való irracionális félelem. Az emberek meg vannk félemlítve ezért nem szolidárisak. Leírok egy esetet, ami egy ismetőssel történt. A haverom megismert egy másik srácot egy táborban, kiderült sok közös dolog érdekli őket, a haverom már programot is szervezett valami autóversenyre, egyszer elmentek együtt inni és a haerom túl őszinte volt és elmondta, hogy heteróként semmi baja a melegekkel. Na ez az új haverja szépen lekoptatta, először nem írt neki, aztán már telefonon se tudta elérni, persze egyedül ment ki a versenyre. Ez teszi a homofóbia, két hetero között is megöli a barátságot. Valszeg a másik b@!zinak hitte a haveromat vagy beijedt, hogy őt is melegnek nézik. Ebből láthatod, hogy a heterók milyen szinten vannak. Tehát szolidáris a melegekkel nem lehetsz vagy válalod, hogy ugyan úgy kiutálnak, mint a melegeket.
2017. ápr. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!