Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország elképzelhető...

Magyarország elképzelhető lenne egy ilyesmi szolidaritás a melegek mellett?

Figyelt kérdés

Hollandiában egy homofób támadás után heteró férfiak kézen fogva mentek az utcán ezzel tiltakozva a brutalitás ellen...


[link]


2017. ápr. 5. 16:32
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
*Magyarországon.
2017. ápr. 5. 16:33
 2/20 anonim ***** válasza:
32%

És magyarországon mikor történt gyűlöletből elkövetett támadás melegek ellen?

Teljesmértékű a szolidarítás.

2017. ápr. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Molyember ***** válasza:
60%
Nem hiszem, bár nem tudom, igaz-e ez a hír. Mivel a kormány senkit sem hagy az út szélén, ezért akit csak lehet, berugdosnak, a nép pedig röhögve ürít a szerencsétlenekre. Nálunk nincs szolidaritás, mindenkit gyűlölünk, aki nem keresztény-nemzeti-polgári akármi, hiszen ő valami ellenség. Társadalmi szempontból a fejlett világ s*gglyuka vagyunk, és amíg tömegek tapsolnak tolvajoknak, amíg olyan cinkosan hallgatnak a korrupcióról, mintha ők is kapnának valamit, és amíg sokan az oroszokat tartják az utolsó mentsvárnak a nyugat bomlasztásával szemben, addig még ennek a címnek is örülhetünk.
2017. ápr. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
33%

Én nem fogom meg a kezét egy másik férfinak, eltekintve a szokásos üdvözlő kézfogástól, nem is érintek meg más férfit, hacsak nem muszáj, eltekintve baráti jellegű vállon veregetéstől.


Úgyhogy nem.

2017. ápr. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
96%
Nem igazán tudom elképzelni.
2017. ápr. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
12%

De szebbet is el tudok képzelni.


Minden migránsellenes támadás után, aki igazi európéernek tartja magát, egy előre egyeztetett napon muszlim, közel - keleti hagyományos öltözékben menjen munkába. Így tiltakozzon a brutalitás ellen és fejezze ki szolidaritását a menekülőkkel.


Odahaza, azon a napon hagyományos keleti, a halal előírásoknak megfelelő ételeket vegyen magához.


Legyen a naptárban kijelölt piros betűs, a Meleg Szolidaritás napja. Ekkor, kézen fogva, és az időjárás függvényében lehetőség szerint pőrére vetkőzve jelenjen meg mindenki az utcán.

2017. ápr. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
51%
ma 16:46 Bizonyítja hogy minden mindennel összefügg. Három mondatban el lehet jutni a meleg kézfogástól Putyinig.
2017. ápr. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
4%
Hogy válaszoljak is. Nem a meleg párkapcsolatok a természetesek. Tehát ha a melegek félmeztelen vonaglanak az utcán ne csodálkozzanak ha atrocitás éri őket.
2017. ápr. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
22%

#3


Mindenkit gyűlölünk?


Hát én nem gyűlölök, általában próbálok pozitívan állni a dolgokhoz. Szóval ne többesszámban beszélj. Ha te gyűlölsz az a te dolgod.


Meg a világ segglyuka vagyunk?


Leírtad ugyebár, hogy te mondenkit gyűlölsz. Igen, ebből látszik, hogy elég nagy segglyuk vagy.


Ja és hogy jönnek a kérdéshez az oroszok?

Van egy kis zavar a fejedben.

2017. ápr. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Molyember ***** válasza:
50%
Próbáld meg újra elolvasni, amit írtam, és ha akkor sem érted, akkor hagyd a fenébe.
2017. ápr. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!