Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hány budapesti választókerület...

Hány budapesti választókerületet szerezhet meg jövőre a baloldal? 2014-ben 8-at is elhoztak a 18-ból.

Figyelt kérdés
2017. ápr. 5. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:
46%

Ilyen programmal hogy fizessenek a gazdagok?

Még 8-at se...

2017. ápr. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%
Ha külön indulnak 0at
2017. ápr. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez megjósolhatatlan. Én azt sem tartom kizártnak, hogy a Fidesz, elbukja a fővárost.
2017. ápr. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 kristofkn válasza:
100%
2018-ig azért még van idő, és történhetnek változások. Szerintem az Mszp, Dk, Együtt alig fog vinni, egyáltalán nem tartom őket elég hitelesnek ahhoz, hogy nagyot taroljanak, szerintem inkább az ujj, fiatalokbol allo, vagy még a bizalmat el nem játszó liberális pártok okozhatnak meglepetést, gondolok én most például a Momentumra. De 8-nál többet nem hiszem hogy összetudnának kaparni.
2017. ápr. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha rajtam múéna egyet se! ;) Elég volt a baloldali városvezetésből. Szoptam miatta már eleget.
2017. ápr. 8. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!