Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobb oldaliak, mit gondoltok...

Jobb oldaliak, mit gondoltok a Momentum mozgalomról?

Figyelt kérdés
Illetve melyik pártnak örülnétek a legjobban 2018-ban? (jobbik, Fidesz...)
2017. ápr. 9. 13:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy vagyok e bármilyen oldalon, azért reagálhatok gondolom.

Nem ismerem őket, az én környékemen nem csinálnak semmit. Tehát nem tartom mérvadónak. Majd mondanak okosat róluk azok, akik láttak bármit, ami pozitív tőlük.

Mostanra oda jutottam, hogy egyik pártnak sem örülök. Megint jönnek majd a plakátok, és az egyik párt plakátján megint azt fogom látni, hogy a másik párt emberei milyen alattomos dolgot követtek el. Már el sem jutunk oda, hogy belehazudják a képünkbe a "programjukat", amit nem fognak megvalósítani.


Igazából meg is érdemeljük, hogy eltűnjünk a Földről, az agyhalottak aránya egyre csak nő, elhanyagolható azok száma, akik akarnának normális életet...

2017. ápr. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36%
En orulok nekik mert megjobban megosztjak a ballib oldal szavazoit.
2017. ápr. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%

A jobboldalt nem írjuk külön.


Abban hasznosnak bizonyultak,hogy az olimpia megrendezése elmaradt.Felesleges és költséges beruházás lett volna.


Viszont, más dolgokban nem szimpatikusak.

Tipikus liberális párt.Támogatják a migrációt cokcínűcéget, a lmbtgthjuklks mozgalmakat,ilyen meg olyan jogokat a kisebbségeknek...stb

Szóval, nem szívlelem őket.

2017. ápr. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
10%

Azt nem bánom, hogy nem lesz olimpia, de a nevükhöz híven csak pár momentum jutott nekik.


A vidéki mocskoló tagjuk meg különösen visszatetsző.


Persze némelyek ezt "ironizálással" próbálják kimagyarázni, de akkor idézze már be valamelyik azt a részt ami konkrétan erre utal! :)

2017. ápr. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4-es az egy szatíra volt egyértelműen. pont, hogy a nagyképű pestieket figurázzák ki (örkény, karinthy-t ajánlom figyelmedbe :D)
2017. ápr. 9. 14:20
 6/6 anonim ***** válasza:
51%
A vidékiek "mocskolásával" semmi baj nem volt, aki csak egy kicsit értelmesebb egy WC papír gurigánál az levette egyből, hogy egy vicc az egész. Én legalábbis jót nevettem rajta, pedig hevesi vagyok meg nem is baloldali, de ami vicces az vicces, el kell ismerni. :))
2017. ápr. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!