Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg a Momentum a Fidesz...

Tényleg a Momentum a Fidesz plakátájának áttragsztója? Ezt honnan lehet tudni? Ezt szabad, ha én kimegyek és plakátokat leragasztgatok vagy átfirkálok, akkor nem büntethetnek meg?

Figyelt kérdés
A Momentumot ezért meg fogják büntetni, csak olcsóbb így nekik, mint saját oriásplakátokat kirakni?

2017. ápr. 12. 23:30
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Igen a Momentum,és nyilván onnan lehet tudni,hogy mint a Kétfarkúak ők is megosztják a neten.
2017. ápr. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Bíróság kimondta még az előző propagandakampány alatt, hogy ez véleménynyílvánításnak számít.
2017. ápr. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Igazából nem rongálják meg a plakátot nagyon, mert amit ráragasztanak elvileg könnyen leszedhető (valahol olvastam is, hogy nagy plakátokra kifejezetten blu tack-al írták, hogy azzal ragassz, ha akarsz, mert azt nem büntetik).
2017. ápr. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

ez komoly, ez a kutyakomédia?


és kik szedték le, mert másnap már nem láttam a metrón. A BKK szedte le, vagy Fidesz aktivisták?

2017. ápr. 13. 00:40
 5/7 A kérdező kommentje:
szóval firkálni nem lehet, de ráragasztani igen? És akkor mi van, ha az egészet átragasztom, akkor szereztem egy ingyen oriásplakát helyet, legalábbis addig, amíg valaki nem szedi le, avyg nem ragasztja át újra?
2017. ápr. 13. 00:41
 6/7 anonim válasza:
100%

Ha az egészet leragaszjuk, vagy egy jelentős részét, akkor elfoglaljuk az óriásplakátot. Le fogják szedni, és nem sodálkoznék, ha kifizettetnék velünk azt a pénzt, amit az eredeti bérlő fizetett arra az időszakra. Vagy ha nem számít semminek, akkor is pusztán nagy szemétség.


A kérdésre válaszolva a, ha könnyen leszedhető matricát ragasztasz föl, vagy óriásplakát esetén blu-tack-kel rögzíted a műved, akkor az nem minősül rongálásnak.


,,A matricázás nem rongálás, mert egyben eltávolítható a felületekről, míg a plakát esetében blu-tack használata javasolt.''


Forrás: [link]

2017. ápr. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az teljesen rendben van, hogy nem rongálás, mert nem rongálod meg. De pénzbüntetés nem jár érte, mert nem fizettél a felületért? Minden buszmegállóba is ki volt írva régen, hogy ne ragassz fel semmit, mert kifeizettetik veled. Nem rongálás, hanem károsítás, mármint nem fizikai értelemben, hanem pénzügyi értelemben.
2017. ápr. 14. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!