Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik kiálltak a CEU mellett...

Akik kiálltak a CEU mellett és tüntetéssel nyomatékosították, azok egyet is értenek Sorossal meg az ő nyitott társadalmi elképzeléseivel?

Figyelt kérdés

Én sem szeretem a kormányt, de azért nem fogok tüntetni egy olyan ember mellett,aki ugyan Orbiék ellen van,de "nyitott társadalmat" akar.Azért, mert az minden csak nem jó.


Az egyik véglet Észak-Korea,Szaúd-Arábia másik meg mondjuk Svédország,ahol nyitott társadalom van.


A nyitott társadalom elképzelése, anarchiát okoz.

Ha ez lenne az állami ideológia Magyarországon, akkor kb minden 4 ember színes migráns vagy fejkendős muszlim lenne, minden 3. ember meg transzvesztita, semlegesnemű vagy hasonló.



2017. ápr. 15. 17:34
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
64%
Soros György üzletember basszus.
2017. ápr. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

1#


Soros nem egy egyszerű üzletember.

2017. ápr. 15. 17:38
 3/29 anonim ***** válasza:
82%
nem tudom..... a "haaaaaaattérthatalom" vezetője.... Ugyan már én kinőttem Andersen meséiből.
2017. ápr. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
88%

Nem Soros támogatja az egyetemet, hanem az egyik alapítványa. Sem az ott oktatóknak, sem a tanulóknak nem kell egyetérteni Soros elveivel. Ahogyan a többi Soros alapítványból működő szervezeteknek sem.

A tüntetőknek sem kell vele egyetérteni, és nem is emiatt tüntetnek.

Ez csak Orbán rögeszméje.

2017. ápr. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
87%
#2: Nem, ő egy "bonyolult" üzletember. Viszont kétlem, hogy ő maga a "gonosz" lenne, ahogy igyekeznek beállítani.
2017. ápr. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
15%

Mondjuk félelmetes abba belegondolni, hogy migránsok befogadása melletti szórólapot osztogattak tüntetésen és a szervezők egyetértenek vele, szóval ha ők kerülnének hatalomra mi lenne itt ? :S

Én félek....

[link]

2017. ápr. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

5#


Nézőpont kérdése.

Nem a gonosz szó rá a megfelelő.


De, azért nem kellene olyan szervezeteket pénzelnie, amik az illegális bevándorlókért harcolnak.

2017. ápr. 15. 17:45
 8/29 anonim ***** válasza:
91%

A tüntető diákok egy iskoláért és kollektíve a tanszabadságért tüntetnek,meg az Európai értékekért,egyedül a kormány beszél állandóan Sorosról,mert pl a hozzád hasonlóakat ezzel lehet befolyásolni...


Egyébként csak úgy mondom,hogy Svédországban a legmagasabb a várható élettartam,a világgazdasági fórum szerint a 4. legversenyképesebb ország,az oktatás teljesen ingyenes a főiskolai tandíjtól(még a második-harmadik diploma is) a tanszerekig,az átlag fizetés pedig évi 12 millió forint és ehhez társul nagy arányú családtámogatás és erős szociális háló.

Már nem azért,de valamit csak jól csinálnak...

2017. ápr. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
94%
Egyébként az általad írt két véglet közül, nekem azért Svédország a szimpatikusabb, nem Észak- Korea, vagy Szaúd- Arábia.
2017. ápr. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
93%
Te hiszel a 888-nak? Csak ők írnak ilyen szórólapokról, más portál nem.
2017. ápr. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!