Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az Orbán kormány elbukott?

Az Orbán kormány elbukott?

Figyelt kérdés

Nem álmodozok csak kérdezem, minek után 7 év után először van így értelmezhető jel.


-tüntetés hullám, egész héten volt valami, tegnap is, és a jövő hétre már be vannak jelentve tüntetések


És ha nagyon szigorúan egy kicsit értelmezünk közvélemény kutatásokat:


- Botka László olyan népszerű lett mint Orbán. Szél Bernadett


- a Jobbik (Fidesz 2.0) gyengül, az MSZP beelőzte.



- valljuk be csalánba nyúlt a CEU-val, Gulyással is.


Megbukott vagy legalább megbukhat? Végre?


Megroppant a sorosozás, lipsizés, bolsizás?



2017. ápr. 16. 15:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekek, hogy van az, hogy a fideszesek a nagy keresztyének és húsvét vasárnapján itt pattog az összes, én (meg ahogy elnézem a legtöbb "sorstársam" mint mocskoslibsi felnéztem pár percre az egész ünnepi időszak alatt?

Valamit rosszul csináltok gyerekek.


Vagy csak a szokásos fideszes pofamutatás (mert ez már nem kép, ehhez pofa kell...)?

2017. ápr. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Ja bocs a kérdésben azt akartam írni hogy Szél Bernadett még jóval ezelőtt lett népszerűbb Orbánnál. Bocs, nem tom mért maradt le.
2017. ápr. 16. 17:17
 13/17 anonim ***** válasza:
Én nem igazán érzem, hogy így lenne, de jövőre kiderül.
2017. ápr. 17. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
"Jobbik (Fidesz 2.0) gyengül, az MSZP beelőzte." Na ne röhögtess! A szocik jövőre már parlamentbe sem jutnak, nemhogy ők lennének Magyarország legerősebb ellenzéki pártja 😂😂😂 Pár 70 éves talán még szavaz rájuk, aztán ennyi 😂😂 Álmodik a nyomor 😁😁
2017. ápr. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
A másik gyöngyszem: "Botka László olyan népszerű lett mint Orbán" 😂😂😆😆 Ide tényleg csak röhögni érdemes feljárni. (Kedves szocik! Lehet lepontozni!) 😆😆
2017. ápr. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Én nem pontozlak le, örülök ha jól érzed magad. :-) De ugye nem veszed zokon ha azokkal foglalkozok akik használható választ is adnak?...
2017. ápr. 19. 16:10
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem, hacsak nem hazudik az összes közvélemény kutatás. Mert azok szerint, még most is magasan a Fidesz a legtámogatottabb párt. Persze, szorosabb lenne a helyzet, ha az ellenzéki szavazatok nem mennének "ezer felé".
2017. ápr. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!