Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A CEU mellett tüntetők és a...

A CEU mellett tüntetők és a röszkei határnál tüntetők ugyanazok?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Egyértelmű,hogy nem a nemzeti érdekeket szolgálják.


Itt galéria is van:

[link]


Azért látszik,hogy van ott jó pár, genderke, akinek a nemét nehéz behatárolni.

Bizony, ezek akarják a passzátszelet fújni.


Tény és való,hogy a Fidesz sok mindent rosszul csinál.De, a migrációkezelésben meglehetősen jók.Ennek a legjobb bizonyítéka,hogy a liberálisok tüntetnek ellene.

Ha nem tüntetnének és elégedettek lennének, az azt jelentené,hogy rosszul csinálja.



2017. ápr. 17. 10:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
27%

Ezeknek nem szólt senki, hogy bárki bejöhet, csak megvan a módja?

A kerítés a pofátlanul betörők miatt van.

2017. ápr. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
24%
Igazából a törvénysértésre buzdítanak. Hogyha jön egy menekült beadja a kérelmét hogy honnan mi elől menekül leellenőrzik akkor ugyanúgy kap menekültstátuszt. Viszont ha mindnenkit beengednek annak robbantások lesznek az eredményei
2017. ápr. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Shai-Hulud ***** válasza:
76%

"Ennek a legjobb bizonyítéka,hogy a liberálisok tüntetnek ellene."


Szóval mindegy, hogy mit is csinálnak, a lényeg, hogy liberalizmus-ellenes legyen.

Ugye nem haragszol, ha azt mondom, hogy egy ilyen hozzáállás nem éppen értelmes emberre vall...

2017. ápr. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
31%
Szinte biztos, hogy abból az akolból valók.
2017. ápr. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%
"Ha nem tüntetnének és elégedettek lennének, az azt jelenti, hogy rosszul csinálja." Na látod! Ezért nem mondott le azonnal Gyurcsány sem, mert úgy gondolta, hogy a tüntetések csak azt bizonyítják, hogy "jól csinálja".
2017. ápr. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%

Saját magamon kívül ismerek három embert aki kint volt a múlt hét valamelyik tüntetésén és egyetértünk mind a négyen a határzárral. + Mondjuk Puzsér Robi pl. ezerszer kifejtette, hogy egyetért a határzárral és mégis kint volt tüntetni.

Kábé a kormány egyetlen vállalható intézkedése szerintem a műszaki határzár. Még akkor is, ha genderke vagyok. (Ugyanis egy személyes barátom "genderszakra" járt a CEU-ra és tök jófej lány, továbbá nem akarom sztálinista/náci módon a pártközpontból meghatározni, mi tudomány és mi nem.)

2017. ápr. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Elárulok valamit. Vannak emberek, akik hisznek a vélemény-pluralizmusban, azaz egyetértenek egy dologban, és nem értenek egyet egy másikban. Tudom, hogy kormánymédia csecsén nevelkedett jó fideszesként nehéz elhinni, hogy valakinek nem mondják meg, hogy mit kell egységesen gondolnia a világról, de ez van. Van aki szerint a migráns témában ki kell állni a nyilvánosság elé (megtették százan), ÉS van aki szerint a legjobb egyetemünket nem kellene bezáratni puszta szemétkedésből (megtették többször több tízezren). Biztos van pár ember, aki átfed a két halmaz között, de fideszes propagandista legyen a talpán, aki egyenlőségjelet tud kovácsolni a két tábor közé.
2017. ápr. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

10.10.


És mitől lenne a legjobb "egyetem" egy igazából továbbképző intézet?

2017. ápr. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Shai-Hulud ***** válasza:

@15:44


Attól, hogy nemzetközi szinten elismerik.

A többi magyar egyetem pedig éppen most morzsolódott le az első 500-ból.

2017. ápr. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Bocs, félreértettem az egyetemÜNKet.


Az amerikai továbbképző pedig a sajátfélék értekelése szerint van ott a listán, ahol van.


Elemezzük már az értékelési kritériumokat.

2017. ápr. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!