Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért a Krisnások osztottak...

Molyember kérdése:

Miért a Krisnások osztottak ma ételt, ha keresztény ország vagyunk?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 17. 19:28
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
44%

Nem vagyunk keresztény ország. Szekuláris ország vagyunk, ahol vannak keresztények, krisnások, ateisták, stb.

Bárki oszthat ételt, csak meg kell felelni egy rakás követelménynek.

Ha nekem az a fontos, hogy a rászorulók ételt kapjanak, nem az, hogy reklámot csináljak a saját egyházamnak, akkor megtehetem, hogy azokat támogatom, akik már kitapasztalták, hogy kell, legyenek azok krisnások, baptisták, stb.

2017. ápr. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
82%
#11, én azt mondtam, keresztény többségű. Ide sorolnám azokat a "kultúrkeresztényeket" is, akik akkor járnak templomba, ha keresztelő/esküvő van, de nem gyakorolják hitüket, ám a népszámláláson kereszténynek vallják magukat. De tulajdonképpen miért lovagolsz ilyen dolgokon, ami eltér a kérdés tárgyától?
2017. ápr. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
55%
Keresztények is osztanak. Nem csak az van, amit nagy csinnadrattával csinálnak. Attól, hogy másról nem hallasz, még van.
2017. ápr. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
50%
A Katolikus egyház is mindíg oszt ételt, sokszor folyamatosan, de a baloldali médiának az áll érdekében, hogy azt mutassák be hogy más egyház oszt ételt
2017. ápr. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
49%
Mindig ők osztanak (ráadásul minden nap, önerőből, mert támogatást nem kapnak), a keresztény egyháznak csak addig nagy a szája, amíg be kell gyűjteni a hívek anyagi hozzájárulásait. Ha az ünnepeik miatt leáll az élet az országban, az rendben van; de amikor a krisnások karácsonyi ételosztásán lelóg a sor a Blaháról, egészen a templomig, akkor ott bizony zárva van a kapu, a keresztényi szeretet jegyében sehol egy tányér leves.
2017. ápr. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
35%
Imádom, hogy kapásból átbillen a relé egyeseknél és elkezdenek vagdalkozni, hogy mocskoslibsik, meg szemétbaloldal, pfej...
2017. ápr. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
12%
"Nem halat kell adni a szegény embernek, hanem meg kell tanítani halászni." Ezért. És igazuk van.
2017. ápr. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés nem arról szólt, hogy ők miért, hanem arról, hogy amazok miért nem.

A csinnadratta arra kell, hogy tudják akiket illet, hová kell menni. Ők többnyire nem interneteznek.

Fölösleges a vagdalkozás. Csak z ostoba elfogult gondolja úgy, hogy az egyik mindig, a másik sose. Itt az arányokról van szó. A krisnások kis társaság. A keresztények nagy és erősen támogatott társaság. Ha összevetem a két társaság méretét és lehetőségeit azzal, amit tesznek, akkor nyugodtan mondhatom, nagyjából kimaradnak ebből a tevékenységből. Ez nem csodálható, míg olyan hazug szemforgató képviselői vannak, mint Semjén, vagy Harrach (hogy csak az ismertebbeket említsem).

2017. ápr. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Miért, hol van az leírva, hogy keresztény országban, csak keresztények oszthatnak ételt?
2017. ápr. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
80%

"De tulajdonképpen miért lovagolsz ilyen dolgokon, ami eltér a kérdés tárgyától?"


Kérdés: Miért a Krisnások osztottak ma ételt, ha keresztény ország vagyunk?

Amit válaszoltam: Mert valójában nem vagyunk keresztény ország.


Így már érthető?

Aki templomba is csak karácsonykor jut el, azt valószínűleg nem motiválja a vallása annyira a mindennapi életben, hogy ételosztással foglalkozzon miatta.

2017. ápr. 19. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!