Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az Orbán kormánynak pár...

Az Orbán kormánynak pár hónapja van hátra. Már a fidesz szavazók is tudják legbelül, hogy Orbánék hatalmasat fognak bukni. Mit vártok a Jobbik kormánytól?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 18. 07:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
36%
Azt, hogy ennyire azért nem lesznek önzőek.
2017. ápr. 18. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
53%
Sajnos én nem így gondolom. Szerintem a Fidesznek lesz még 1 vagy akár 2 ciklusa is még.
2017. ápr. 18. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
66%
Nagyon nagy dolognak kell ahhoz történnie, hogy ne válasszák újra jövőre a Fideszt. Sajnos.
2017. ápr. 18. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
51%
A választási törvényeket úgy manipulálták, hogy nem fognak bukni. De a Jobbik sem lenne jobb semmivel.
2017. ápr. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
65%
Én is örülnék, ha megszabadulnánk az újkomcsiktól, de sajnos ez még várat magára, és az idő is sajnos nekik dolgozik, mert minél tovább vannak hatalmon, annál jobban beágyazódnak. Egyre kisebb lesz az aránya a tőlük független médiának, egyre több fiatal megy el az országból, és egyre nagyobb arányban lesznek olyanok, akiknek a megélhetése közvetlenül az államtól vagy valamely haveri beágyazódástól függ. A szegénység is csak erősíti őket, most is a legszegényebbek között a legtöbb a Fidesz szavazó, velük el lehet hitetni, hogy Brüsszel, Soros, a gazdagok miatt rossz a helyzetük.
2017. ápr. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
26%
Annyira szeretem ezeket s magabiztos megmondóembereket, akik pontosan tudják a jövőt, meg azt, hogy mely rétegekben van a legtöbb Fidesz-szavazó.😀 Elég megnézni a korábbi választási eredményeket. Nem gondolom, hogy a nyugati határszéli megyékben (ahol munkaerőhiány van), vagy a budai I., II., XII. kerületben találhatók a legszegényebb rétegek.😀
2017. ápr. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
72%
Ezt hol álmodtad?Hatalmas Fidesz győzelem lesz jövőre is.
2017. ápr. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
80%

6:

A falvakban van a legtöbb Fidesz szavazó. Nyugat-Dunántúlon is, ha a körzeteket részekre bontod, a városokban messze nem volt akkora Fideszes fölény. És megsúgom, mert én nyugat-dunántúli vagyok (de már nem élek ott), az ottani falvakban nagyobb szegénység van, mint Miskolcon vagy Nyíregyházán (nyilván a keleti falvakhoz képest kevésbé van szegénység).

2017. ápr. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
73%
Dehogy váltják le a Fideszt, még lesz legalább egy ciklusuk. Szükség is van rá, a magyaroknak végig kell ezt rendesen csinálniuk, hogy jó néhány évtizedre kiábránduljanak abból, amit a Fityisz képvisel.
2017. ápr. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
44%
A Fidesz 2.0-tól? Szerinted...?
2017. ápr. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!