Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért jó a magyaroknak, hogy...

Miért jó a magyaroknak, hogy Magyarország az Európai Unió tagja? Ha jó egyáltalán.

Figyelt kérdés
Csak lopnak össze-vissza a szar szemét politikusok. A hétköznapi magyarnak jó, hogy Uniós az országa?

2017. ápr. 19. 12:42
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Lázár János ma kijelentette:


"a támogatásokkal mindenki jól járt, segítette az államháztartás stabilizálását, fejlesztésre szinte csak ebből futotta, nőtt a bizalom Magyarország iránt, csökkent a kockázati kitettség."


Hosszú ideje az egyetlen igaz mondata. Gondolom utána elment gyónni Viktor Atyához.

2017. ápr. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Lázár ma olyanokat mondott, amikre szerintem azért van szükség, mert kicsit fokozott lett a hangulat a kormánnyal szemben. Nem mernek már akkora arccal pofázni, mert úgy tűnik, mégis csak van egy tüntető tömeg, akik ha nem is fognak kormányt váltani, mindenképp rossz színben tüntetik fel a kormányt, ha rendszeresen az utcán vannak.


Szerintem nem véletlen, hogy ugyanezért vonták vissza a kiskereskedelmi szívatócsomagukat is, mert egyszerűen nem tudták volna lenyomni az emberek torkán. Érzik, hogy most megrezgett a léc, és inkább hagyják csendben elülni a lázongásokat. Ez mondjuk szerintem elég nagy baj, nem először tesztelik, meddig lehet elmenni egy témával, utána meg visszatáncolnak, ezzel az ingerküszöbünket próbálják magasabbra emelni.

2017. ápr. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Jaja... folyamatosan lavíroznak, kimondanak és visszakoznak, improvizálnak attól függően hogy mennyire nagy saller várható és melyik irányból. Ezt én politikai vergődésnek hívom. Közben az egész országomat azonosítják ezzel a bandával.


Szörnyű az egész.

2017. ápr. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Nyithatunk kávéházat Bécsben.
2017. ápr. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
0%
az EU egy kabalisztikus, rohadó imeriál, hamarosan vetehetsz neki virágot a temetésére. Az élet az EU után kezdődik.
2017. máj. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!