Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Érdemes a jobbikra szavazni?

Érdemes a jobbikra szavazni?

Figyelt kérdés

A fidesz már most erősen szajkózza hogy a migráncsokat be kell engedni ha úgy kívánja Brüsszel!

Miért nem lép ki az unióból? jobb lesz így?



2017. ápr. 20. 17:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
59%
Eddig sem volt érdemes, de most sem a Jobbikra szavazni.
2017. ápr. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
72%

Értem, tehát a menekültektől félsz, és ezért annak fejében szavazol "valakikre".

Ha nem lennénk tagország, 10 éven belül Moldáv, Bolgár színvonalon találná magát az ország annyit lopnának a pártok, hisz még Unió sem lenne hogy azért visszafogják magukat..

2017. ápr. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Igen tartok tőlük, sok munkatársam van ugyan ezen a véleményen, néznek TV-t és netet ők is látják mit csinálnak, mire képesek.

Most itt ahol élek minden rendben van, élik az emberek a minden napjaikat, biztonságban vannak, az hogy az egészségügy stb rossz azt ilyen volumenű kérdésnél háttérbe teszem mert ha bejönnek minden rosszabb lesz ez tény és való.. Jelenleg nem tudok egy párt mellett se dönteni, és borzasztó hogy képesek lesznek beengedni őket, sok ember nem erre szavazott.

2017. ápr. 20. 17:59
 4/18 anonim ***** válasza:
60%
Az ugye megvan, hogy a "migrik" nem akarnak itt Mo-n maradni és ha idetelepítenék azt az ezer valahány embert, akkor ők menekülnének vissza a németekhez?
2017. ápr. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Miért veszed olyan biztosra? Közel sem biztos, nem mondom hogy az összes itt maradna, de egy jó része több mint vsznű és az már pont elég.
2017. ápr. 20. 18:16
 6/18 anonim ***** válasza:
30%
Egyik párt sem érdemli meg a szavazatainkat, de még mindig a Jobbik az egyetlen, amelyik nem bizonyította még, hogy alkalmatlan a kormányzásra.
2017. ápr. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
50%

#4


Dehogy is. Minden migri Magyarországon akar élni, annyira jó itt. El akarják venni a munkát meg a Szívcsakrát is, amiből egy Igaz Magyar Ember az életerejét és vitalitását meríti.

2017. ápr. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
61%

#6


Ja, csak már alapból akkora baromságokat beszélnek, mint egy panelház.

A legújabb okosságuk, hogy legyenek egyenlők a bérek az egész EU-ban, közben nem foglalkoznak ennek gazdasági képtelenségével.

Jó, tudom, a közgazdaság erre mifelénk zsidó feketemágiának minősül, de akkor is.

Nem lennének túl szerencsés választás a kocsmai színvonalú, proli, nemzethy-komcsi eszmefuttatásaikkal.

2017. ápr. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

"Dehogy is. Minden migri Magyarországon akar élni, annyira jó itt."

Ha ha ha! Igaz.. senki se lát a jövőbe, így lehet viccelni is. :)


Nos igen, a jobbik tényleg nem kapott még esélyt, én arra gondolok hogy azért ez a balra húzódásuk hogy nyerjenek, veszítenek, de többet szerezhetnek, ennek ellenére én továbbra is bizonytalan vagyok.

2017. ápr. 20. 18:30
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem én pontozok negatívba csak hogy tisztázzuk, beszélgetni szerettem volna a témáról.
2017. ápr. 20. 18:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!