Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van itt olyan ember a fórumon,...

Van itt olyan ember a fórumon, aki nagyon elégedetlen a Fidesszel, mégis rájuk fog szavazni jövőre?

Figyelt kérdés
Rövid indoklást is írnál?
2017. ápr. 21. 22:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
32%

Én valószínűleg igen, egyetlen okból mégis kire szavazzak?


Ha valaki szeretné nyugodtan próbáljon meggyőzni kire lenne érdemes szavazni akár privát üzenetben is de kérem ész érvekkel nem pedig sárdobálassal.


Nem vagyok a protestszavazás híve azzal csak az országgal csesznék ki ha egy teljesen alkalmatlan pártot segítenék hatalomhoz jutni amely ugyan olyan rossz ha nem rosszabb lenne, nekem ész érvek kellenek egy program hogy lehetne máshogy csinálni ezt az egészet.

2017. ápr. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
23%
Én rájuk fogok szavazni, mert legalább az egykulcsos adóval jól járok. Nincs kedvem ahhoz, hogy más a bevételemet lerabolja. Akkor inkább az egészségügy menjen tönkre.
2017. ápr. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
Kedves első válaszoló, mindegyik párt publikált programot, leszámítva a Fideszt, akikre te azért szavazol, mert neked program kell. Hát barátom, reménytelenül hülye vagy.
2017. ápr. 22. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
13%
A többi pártnak nincs programja, ész nélkül vennék fel az IMF hiteleket és beengednék a migránsokat, akik minden nap robbantanának. Ez miért jobb mint a fidesz ?
2017. ápr. 22. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
4%

"Kedves első válaszoló, mindegyik párt publikált programot, leszámítva a Fideszt, akikre te azért szavazol, mert neked program kell. Hát barátom, reménytelenül hülye vagy."

mint írtam ész érvekkel ne sárdobálással

a programjukban csak az van elmondva ami nem jó de egyaltalan nincs kifejtve semmi részletesebben szóval ami programnak nem mondható, ha a hülyézésen kívül tudsz valami okosat is mondani kérlek értesíts megköszönném

2017. ápr. 22. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
26%

Én csak kicsit vagyok elégedetlen a Fidesszel, így némi rossz szájízzel de rájuk fogok szavazni.


- Nem állok a CEU mellett

- Nem állhatom a migránsokat

- Nem állhatom a "fizessenek a gazdagok" szintű szólamokat (amit a végén úgyis a középosztály szívna meg)

- Tetszik az egykulcsos adó (és még mielőtt meg lennék kövezve, én legalább adózom, méghozzá 100% fehéren)

- Nem tetszik a CSOK

- Nem állhatom, amikor "elveszíti közpénz jellegét"

- Nem támogatom az olimpiát

- Nem szeretnék több stadiont, se kisvasutat, se egyméteres kilátót, se vadászházat, se támogatott hitelből megvásárolt földet

- Botrányos helyzetben van az egészségügy

- Az oktatás sincs túl jó helyzetben

- Nem látok kormányképes alternatívát

- Nem szeretnék újabb IMF hitelt

2017. ápr. 22. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

(Első: akárkire csak ne a fideszre..miért?

Túl nagy hatalom van a kezükben,amivel visszaélnek, parlamentben "demokrácia"(ellenzék) nélküli többpartrendszert valósítottak meg...olyan törvényhozást szeretnél, ahol csak egyetlen párt(Orbán Viktor) nézetei érvényesülnek??? NE hízlald az alacsony intelligenciájú szavazótáborukat!)

2017. ápr. 22. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Remélem, hogy minél nagyobb hatalmat kapnak és a lehető legjobban szétcseszik az országot. A magyarok csak abból fognak tanulni, másból nem.
2017. ápr. 22. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Én úgy vagyok ahogy a #8 as írta :D


Poénbol lehet rájuk szavazok hisz csak 2 lehetőség van.

Még jobban szétbarmolják az országot és majd mindenki ellenük fordul...

Vagy

Csinálnak egy jó országot. :DDD

2017. ápr. 22. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"a programjukban csak az van elmondva ami nem jó de egyaltalan nincs kifejtve semmi részletesebben szóval ami programnak nem mondható"


Tehát szar a programjuk, ezért szavazol egy pártra, aminek nincs is programja. Kabaré.

2017. ápr. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!