Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek kire akarta az...

Szerintetek kire akarta az USA lecserélni Orbánt ha egyáltalán igaz Nógrádi György állítása?

Figyelt kérdés
[link]

2017. ápr. 23. 04:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
20%
Valakire aki nem Putyint tekinti a világ megmentőjének?
2017. ápr. 23. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%

A Fidesz 2015 óta a migránsokkal riogatásra építi a politikáját és erre fogja a 2018-as választásokat is. Hogy Nógrádi hallgatósága pont ilyen, ők a célcsoportja.

Így az ő szájából egy ilyen elszólás tökéletes megerősítése a migráns-USA(-CEU-Soros-EU-ellenzék) ellenségképnek.

Szóval szerintem kamu.

Egyébként Navracsics a korrekt ember lenne. Mindenki más súlyos eset a Fideszben az első vonalból. (A legsúlyosabb persze Orbán.)

2017. ápr. 23. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
28%
Én gyerekkoromban migrantmentes környezetben nőttem fel és szeretném, ha a gyermekem is migrantmentes környezetben nőhetne fel. Bárkire is cserélik le orbáncot, reméljük hogy migrantmentesíti az országot, mert a magyar embereknek joguk van migrantmentes érában élni.
2017. ápr. 23. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%

3-as! Nem kell minden riogatást elhinni! Migráns mentes országban fogsz élni a Fidesz nélkül is. Nem jönnek ide migránsok és nem is akarnak itt maradni!

Nógrádi pedig mindig is hülyeségeket mond. Az USA nem is tudná lecserélni Orbánt, mert őt csak a magyar szavazók tudnák lecserélni. A nagykövetségre sehol nem kérethetnek be csak úgy egy politikust, és nem ajánlhatnak neki miniszter elnöki széket. A Nagykövet is tudja, hogy Miniszterelnököt Magyarországon az Országgyűlés választhat csak.

2017. ápr. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
26%
Nógrádit Miniszterelnöknek!!!!!!!!!!!
2017. ápr. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Adná az ég, hogy igaz.
2017. ápr. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
#4 Ne foglalkozz a migrantos trollal, rendszeresen kidobják de mindig visszamászik.
2017. ápr. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Fatal_3rror_ ***** válasza:
100%
Csak úgy mellékesen megjegyzem, ha az USA le akarta volna cserélni Orbit, akkor lecserélte volna... :D
2017. ápr. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Érzésem szerint mostanság nem volt semmi Nógrádis hír, így az öreg bedobott valamit hogy beszéljenek róla. Ennyi a sztori szerintem. Bizonyíték nélkül dumált csak megint.
2017. ápr. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
én ezt ugyan akkora ökörségnek tartom mint a magyar hadüzenetet amerikának a második világháborúban( aki nem tudja milyen volt az nézzen utána röhögni fog az biztos)
2017. ápr. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!